Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használhatok...

Milyen krémet használhatok pattanások ellen?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok, az arcom tele van pattanásokkal, már nem bírok tükörbe nézni. Az olyan arctisztítók, mint a Garnier, Vichi stb. semmit sem érnek nekem. Tudtok valamilyen megoldást?
2008. márc. 18. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.....nem irod, hogy ez terhesseg ideje alatt jott ki vagy azelott is problemas volt?

Csak azert kerdem mert nekem a terhesseg elso heteiben jelentkezett es semmi draga es jo krem nem hasznalt...ami nekem bevallt az a napi kamillaborogatas vagy gozologtetes es semmi krem hasznalata kizarolag koromvirag!!!.Persze az elegge zsiros es olajos vagy vazelines..mit tom en...de rajtahagyod az arcodon kb. 5-10 percig es felitatod a plussz cuccot az arcodrol:-)

Nekem nagyon bevallt a heti arcradir is amit sobol es olivaolajbol csinaltam sajat magamnak es keves langyos vizzel+tusfurdovel mostam le.

Szoval..nekem ez valt be....nem tudom ha neked is jo de proba cseresznye..:-))

24 hetes kismama!

2008. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, majd kipróbálom!
2008. márc. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!