Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy jöttek ki...

Normális hogy jöttek ki pattanások?

Figyelt kérdés
Számításaim alapján 7 hetes terhes vagyok.Már az orvos is megállapította h van baba, hétfőn kell visszamennem, azt mondta akkora talán már a szíve is beindul.Mikor meg akart jönni előtte csúnyán kipattanásodott a bőröm.Ez nem történt meg mikor teherbe estem.Ez lett gyanús.Edig nem is de mosz kb 1 hete vannak újra pattanások.
2011. okt. 13. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. Hormonális változást okoz a terhesség, így valaki még pattanásosabb lesz tőle, valakinek elmúlik, valakinek hébe-hóba előjön, hol erősebben, hol kevésbé.

nekem terhesség elején szépült az arcom, szülni meg úgy mentem mint egy piros pöttyös túró rudi...

2011. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhesség elején több pattanásom volt, mint életemben összesen.
2011. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj rajtam is jöttek ki, persze hogy normális, zsírosabbá válik a bőröd is de ez idővel elmúlik ész szépül a bőröd.

boldog babavárást

14 hkm

(ja és előtte nem is voltam pattanásos)

2011. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pattanásosabb vagyok, mint tini koromban.Főleg a hátam és a karom, szinte nincs olyan négyzetcentiméter, ahol ne lennének. Sajna a hormonok ránk így hatnak.


21 hetes kismama

2011. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elmúltak, pedig akadt 1-2 kósza pati a vállamon és arcomon, de ezeket leszámítva szép bőröm van. Most kósza patik sincsenek.
2011. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!