Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások kinyomásánál...

Pattanások kinyomásánál használhatok tűt? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Azért, hogy kisebb legyen a seb, ne legyenek nagy varratok, és ne kelljen erősen megnyomkodnom az arcom. Persze csak az éretteket.

És hogyan fertőtlenítsem? Rakjam lángra, égessem meg, vagy mártsam meg egy kis pálinkába?


2010. febr. 10. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
kozmetikus vagyok, és én személy szerint azt tudom javasolni, hogy jobb lenne ha ezt szakemberre bíznád. és nem csak a tűt kéne fertőtlenítened, hanem utána az arcodat is megfelelő tonikkal, ami mind megtalálható egy kozmetikában (bár a tűk amit gyógyszertárban veszel sterilek), és annak is megvan az esélye, hogy megsérted magad, akármennyire is óvatos vagy
2010. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A kérdésedből itélve te még nagyon fiatal lehetsz. Ne nyomkodd semmi féle képpen, drogériában vegyél magadnak Sudo krémet. A nevet nem jó írtam ki, de ha így kéred adnak. Ez egy baba posikrém, de jó pattanások kezelésére is. Popsitörlővel előtte töróld át mindíg az arcod, vagy babaszappanal mosd meg. Ennél nincs jobb, hidd el.

Nem szabad olyat csinálni amit írtál, csak megcsúnyul az arcod!

2010. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak teljesen igaza van!

Menj el inkább kozmetikushoz,szépen helyre tudja hozni az arcot. Nem szabad nekiállni otthon,mert a végén még csúnya és sebhelyes lesz.

2010. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam kozmetikusnál, úgy elkúrta az arcom, hogy egy hétig nem mentem sehova sem..utána meg még rosszabb lett, sajna nekem nincs 2-3000Ft-om arra hogy kísérletezgessek
2010. febr. 10. 18:27
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és 23 éves vagyok..kb. ennyire fiatal...
2010. febr. 10. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen otthon akarod intézni, akkor jól gőzőld ki. Az éretteket utána simán ki tudod nyomni, nem kell hozzá tű sem. De ami elsőre, minimális nyomásra nem jön, azt inkább ne erőltesd. És utána a megfelelő fertőtlenítés.
2010. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ne tudom, szerintem nem akkora hülyeség amit írtál.

Mert ha kigőzölöd, akkor ugye a felszín közeléb jön a genny, ami jó, mert tényleg könnyű kinyomni, de valóban óriási seb lesz a helyén, mert egyszerűen nagy lesz a luk. Én is van hogy megszúrom tűvel, bár nekem nagyon fáj, de ha minden rendesen fertőtlenítve van, akkor miért ne? Az emberi testen a köröm alatt van a legtöbb bacilus. Szóval nem hiszem, hogy nagyobb baj csinálnál vele ha így nyomod ki.

2010. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, egyébként én is megfigyeltem, hogy valóban jó a gőzölés, mert ezáltal felpuhul a bőr, de valahogy a patti is megnagyobbodik, és míg tű esetén lene ott egy apró kis lyukacska, addig ha kézzel nyomod ki, aztuná egy elég tág lyuk lesz, ami be fog varratosodni...plussz mivel erősen megnyomkodtad, hogy kipattanjon, ezért vörös is lesz a bőröd...míg tűvel elég egyszerű...
2010. febr. 10. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!