Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Juniusban szulo kismamak,...

Juniusban szulo kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudom h vagytok vele,junius 20-ra vagyok kiirva de mar egyre turelmetlenebb vagyok.Babanak mar majdnem minden meg van,mar csak a babakad hianyzik,meg nehany aprosag.Es kislanyom lesz.

Nektek mar meg van minden?

Milyen nemu a pocaklako?

Mikorra vagytok kiirva?

Hizas,vizesedes?

Szules?(apas-nem apas)

Bocsi h ennyit kerdezek de a kornyezetembe mindenki csak oszre varja a babat es nincs ilyen idos terhes mint en.

Bevallom h a szulestol is egyre jobban felek.

Csak kicsit vizesedek es eddig 7 kg-t hiztam.

Szep babavarast.


2009. máj. 5. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Junius 22-re vagyok kiirva! Nekem is már csak a babakad hianyzik, és nekem is szintén kislányom lessz:) Hol fogsz szülni?Én 13 kilot hiztam de semmi nem látszik csak pocim van!! És nagyon mozgékony vagyok! Szep babavarast!:)
2009. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont 1 hónappal késöbb szülök,de azért válaszolok! =) Nekem kisfiam lesz,én is nagyon várom már,de nagyon izgulok is. Egyre több dolog van beszerezve már neki,de néha azt sem tudom hol folytassam. Az apuci nem lesz bennt szülésnél,ö sem akar,és igazán én sem akarom. :) Vizesedni nem vizesedek,de a hátam iszonyatosan fáj,söt egyre jobban. :( Most is már nemtudom hogy üljek,pedig kb. 5 perce vagyok gép elött. Én eddig 11 kilónál tartok,az elsö 4 hónapba szedtem fel nagyon sokat,azóta próbálom tartani magam,de nem mindig járok sikerrel,sokszor elcsábulok a csokiknak. =) Nagyjából ennyi!
2009. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is június 20-ra vagyok kiírva. :)

Nálunk egy kisfiú és egy kislány lesz, úgyhogy szinte mindenből kettőt kell(ett) beszerezni. Mára már csak egy-két apróság megvásárlása van hátra (szerencsére).

Eddig 10 kg-ot híztam, nem vizesedek, csak néha keményedik a hasam, más "probléma" eddig nem jelentkezett.

Mi az apás szülés mellett döntöttünk és már nagyon várjuk a napot, mikor megszületnek a pocaklakók. A szüléstől egyáltalán nem félek, mert látom értelmét a szenvedésnek, fájdalmaknak.


Boldog babavárást!

2009. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszi a valaszokat!

Elsonek:Kanadaba fogok szulni.Te?

Amikor terhes lettem mondta a ferjem h nem akar bejonni,most meg mar nagyon be akar jonni.En nem eroltetem,majd eldonti.

Masodiknak:abszolut nem baj h irtal:)

Harmadiknak:2 baba?Gratulalok!Es csak 10 kg a plusz?Nagyon ugyes vagy:).

2009. máj. 5. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! bocs hogy nem a kerdesedre valaszolok de merre vagy kanadaba?? en is itt vagyok... es en is terhes vagyok:) mar szuletett nekem egy lanyom itt kanadaba...
2009. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én június 13-ra vagyok kiírva és apás szülést tervezünk. A Bajcsyban fogok szülni.

Nekünk is már csak néhány apróság hiányzik. Én sajnos nagyon vizesedek 63kg-ról indultam, most 81 kg vagyok. Az alvás nem megy, kb. 1 hónapja nem tudok átaludni egy éjszakát sem, 2-3 óránként felébredek. A csípőm és a szeméremcsontom éjszaka iszonyatosan fáj, néha leizzadok, amire átfordulok a másik oldalamra. De napközben is időnként olyan érzésem van, mintha szét akarna esni a medencém.

A szülésen én is egyre többet agyalok. Én attól izgulok, hogy tudok-e fegyelmezett és együttműködő lenni a szülőszobán és hogy fogom viselni a fájdalmakat. Próbálom ráhangolni magamat, de úgyis a helyzet adja magát, persze fel kell készülni lelkileg és testileg is - de fontos hogy együttműködjünk az orvossal és a szülésznővel.

Ja, és kisfiam lesz. :-)


Kitartás, és ügyes légy!

2009. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Június 8-ra vagyok kiírva. Változó, mennyire vagyok türelmetlen, sokszor inkább sajnálom, hogy véget ér a bbavárás, én nagyon élveztem/élvezem. Megvan már mindenünk, csak azok nincsenek még itt, amiket a barátnők hoznak, az majd 2-3 hét múlva jön :-)

Amúgy kislányt várunk.

7 kg-t híztál? De ügyes vagy! Mennyivel kezdtél? Én 59 kg-val indultam, eddig 11 kg-t kaptam magamra, ebből 2325 a kislányom. Viszont nem vizesedek, estére dagad meg kicsit a bokám, ha sokat talpalok napközben.

A szülés papás lesz, ez nem volt nálunk kérdés, a párom már tűkön ül, annyira várja. Néha én is félek a szüléstől. Illetve magától a szüléstől annyira nem is, inkább az gondolkodtat el néha, hogy mennyire leszek kiszolgáltatott helyzetben (tudod, felrakott lábak, aztán "nyomjon, anyuka!"). Viszont ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ott lesz a párom, meg a dokim, akinek elég sokmindent köszönhetek, ha tehát ők ketten ott vannak, akkor ugyan mi baj lehetne?

Türelmet és szép babavárást a hátralévő időre!

2009. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szio!

En juinius 17-re vagyok kiirva.Mi kisfiut varunk.:) Nekunk is mar csak a babakad meg egy ket aprosag hianyzik.Nekem sajnos a 27.heten epekoveim lettek es ezert figyelnem kell mit eszek.En 78 kiloval kezdtem a terhesseget es most vagyok 74 kilo.A kisfiamat 2 hete 2300 grammnak mondta a doki.En belgiumban szulok.

Konnyu szulest neked!:)

2009. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszi a valaszt mindenkinek.

A szinten Kanadai kismamanak:Torontoba lakunk a ferjemmel,meg csak szeptember ota.Ti merre fele?Irhatnek neked privit?Nagyon zavar h ilyen keves vizsgalat van es tenyleg igaz h ha minden rendbe van a szulesnel akkor 1 nap utan mehetunk haza a babaval?

2009. máj. 5. 19:32
 10/11 A kérdező kommentje:

18:01:En is 59 kg-val kezdtem a terhesseget.De az a 11 kg nektek is nagyon jo.

Nekem is faj mar alul mindenem,elkezdtem kinyilni.

Az alvas....az nalunk is egy kulon fejezet:).

Raadasul a kislanyom hiper aktiv,meg ejszaka is csinalja a musort.Pedig nem fogyasztok kavet csak ritkan egy kis colat.

2009. máj. 5. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!