Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban szűlö kismamák,...

Júniusban szűlö kismamák, hogy vagytok? Mennyi idö van kb, érezek valamit? Nem féltek?

Figyelt kérdés
én ugy érzem elöbb fog jönni a picúr,bár egy picit félek:(
2009. máj. 19. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

mi június -re vagyunk kiírva...de sztem mi sem húzzuk addig. 3-4 napja kisebb görcsök, keményedések, fájások vannak, kicsit vizesedek is, ettől a melegtől meg egyenesen a falnak megyek...Nekem van egy olyan érzésem, hogy a héten megszületik a picur:) Én nem bánnám, és egyáltalán nem félek a szüléstől. Első baba, így nincs semmi összehasonlítási alapom, hogy milyen lesz majd, de úgy vélem, a pozitív hozzáállás nem árt!

Nálad vannak jelek?

2009. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia!Keményedés van,de az sürün!mást eggyenlöre nem érzek!nekem is elsö baba!
2009. máj. 19. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én jún. 17-re vagyok kiírva. De semmit nem érzek még, a baba elég aktív. Nem vizesedik a lábam sem. Csütörtökön megyünk a 36. heti UH-ra, és ekkor fogjuk megnézni a szülőszobát is, ha éppen nem lesz bent senki. Én még nagyon aktív vagyok, csak estére fáradok el nagyon, bár az éjszakát végig tudom aludni, úgyhogy nincs gond.

A babának még egy csomó mindent kell vásárolni.

Én nagyon félek a szüléstől, tulajdonképpen, mindenféle fájdalomtól félek, és nem is bírom a fájdalmat. Apás szülést tervezünk, aztán majd meglátjuk, hogy ő és én is, hogyan bírjuk majd.

2009. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én Jun 22.ére vagyok kiirva.Nálam mindenféle tünetek vannak:Keményedés,jóslófájások.Azt mondják ez ilyenkor természetes.Vegyes érzelmeim vannak a szüléssel kapcsolatban.Van amikor nagyon félek,mert nem tudom mi lesz,és van amikor arra gondolok,hogy más is tul élte,mindíg van valahogy.
2009. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jún.8-ra vagyok kiírva. A férjem szerint most vasárnap szülünk (telihold lesz). Én nem érzek semmit, nincs keményedésem (mi az?? első babás vagyok), picit a bokám meg van dagadva, de nem vagyok vizes, szóval teljesen tanácstalan vagyok.

Ne félj, attól nem kell félni, amit még nem ismersz, elvégre sosem szültél még (ha jól olvastam). Valahogy kijön a baba, nem? Én ezzel szoktam vigasztalni magam, ha rámjön a frász. Mert rámjön!

Elfolyik a magzatvíz? Hol? Otthon vagy utcán? Tudni fogom, hogy ez az, vagy majd vaklármáink lesznek? Befektetnek előre a kórházba, vagy itthonról megyek szülni? És ehhez hasonlók. De a barátnőim (mind gyerekes már) szerint ez így normális. Fel a fejjel!

2009. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, én június 1-re vagyok kiírva. Néha úgy érzem az éjszakát nem húzzuk ki, aztán másnap semmi bajom, és semmi jelét nem érzem hogy meg akarna születni hamarabb..pedig az uh szerint 1 héttel nagyobb mint a kora, szóval elvileg most hétvégén lesz 40 hetes, hát nem tudom..szerintem kihúzom elsejéig. Félni nem félek, teljesen beszugeráltam magamnak hogy ez van fájni fog kész, nem is gondolkozok rajta!Szedem a homeopátiás bogyókat + málna levél teát! várjuk már nagyon a nagy találkozást! Könnyű szülést, és boldog egészséges babát mindenkinek!
2009. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én is júniusra vagyok kiirva,a hasam majdnem egész nap kemény és volt már 1-2 kissebb jósló fájás is pedig UH szerint juni 28 a dátumom de majd meglátjuk én szerintem max.juni közepéig ha kihúzom,alig birok aludni,vizesedik a lábam,fáj a derekam..szóval van elég kínom!A picinek már minden megvan így nem aggódok ha netán igazam lenne és junius elején kibújna.A szüléstől nem félek,valahogy majd túl leszünk rajta,nekünk is apás szülés lesz!Minden jót!Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2009. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is június 4-re vagyok kiírva.Szinte egyfolytában keményedek,a görcsök néha megtalálnak,ami furcsa számomra,hogy nem nagyon tudom visszatartani a nagy vécézést,ha kell,akkor menni kell.Gondolom már annyira nyom.A vizesedés meg,hát nem hittem hogy ez ennyire tud fájni.Sokszor alig tudok lábra állni,már egyik cipőm,szandim nem jó rám.A mellemet ha meg kicsit is megnyomom,mondjuk amikor oldalt fekszem,na folyik is az előtej.

Nem bánnám ha már indulhatnánk a kórházba.Próbálkozunk apával,hátha a szex beindítja,de eddig semmi.:(

Kitartás mindenkinek.

2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Juni.4-re vagyok kiírva 30 héten fenyegető koraszüléssel voltam kórházba én azóta várom a napot:)Kb 2 hete állandó keményedések amit az ctg is kimutat elég erősen és még mindig egyben vagyunk.A nagylányommal febr.26-ra voltam kiírva február közepátől "szültem",de csak márc.8.-án lett belőle baba.Lehet ,hogy a tudatalattim játszik velem,mert már nagyon szeretném?Nem tudom ,de mindennap nehezebb és egyre türelmetlenebb...

Boldog babavárást és könnyű szülést nektek!!!

2009. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi junius 20-ra vagyunk kiirva.

Hu,nekem is van mar minden bajom.Minden reggel begorcsol a labam,a kezemen az ujjaimat alig tudom behajlitani.

Allamdoan melegem van,legszivesebben meztelenul maszkalnek.Liter szamra birnam inni a limonadet.

Doki szerint mi sem huzzuk 20-ig.

Mar par hete eleg kemeny josloim vannak,elkezdtem kinyilni is.

Eppen tegnap este jottek olyan rendszeresen h megijedtem h esetleg szulunk,de megbeszeltem a babaval h meg a 38.hetig maradjon,utana felolem johet ha akar,de addig jo lenne kihuzni.

Szep babavarast nektek es konnyu szulest:)

2009. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!