Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta nem ultrahangozzák a...

Mióta nem ultrahangozzák a császár-heget?

Figyelt kérdés
vagyis azt ma óta tudom,h két éve nem divat.Négy éve szültem,akkor hallottam és azóta is sokat olvasom itt.Ma mikor kérdeztem,a doki úgy nézett rám mint egy ufóra.Már nem válhat szét a heg,mert nem divat?
2011. okt. 19. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8.05-ös

Rettenetesen szomorú dolog ami írtál! Én is császáros voltam az első babánál, még nem vagyok terhes, de mindenképpen progis császárt szeretnék a következőnél! Én semmiképpen nem kockáztatnék, pont ilyen esetek miatt!

Kedves utolsó előtti: Szerintem menj biztosra, a progis császárból nem lehet gond, nem ér annyit a természetes szülés, ne kockáztass!!!

2011. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23:17-es vagyok. Minden előzmény nélkül rettenetes fájdalmaim lettek. Szerencsére pár órán belül a műtőbe kerültem. A dokim elhitte, hogy nem hisztizek. A műtét közben derült ki, hogy "szétment a méhem", a dokim így mondta. Teljesen rendbe tudta hozni, akár harmadik babát is vállalhatunk. A kislányom és én is teljesen rendben vagyunk.
2011. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23.17-es én vagyok aki rákérdezett mi lett veletek. Hát úgy látom akkor hatalmas szerencséd volt. Mivel én most várom a másodikat császárral, nagyon megijedtem. Lényeg, hogy nálatok minden rendben volt, és remélem nálunk is így lesz.
2011. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsém volt. A dokim azt mondta, hogy ha erőltettük volna a természetes szülést, nagyon nagy baj is lehetett volna. Pedig arra készültünk.
2011. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!