Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta nem ultrahangozzák a...

Mióta nem ultrahangozzák a császár-heget?

Figyelt kérdés
vagyis azt ma óta tudom,h két éve nem divat.Négy éve szültem,akkor hallottam és azóta is sokat olvasom itt.Ma mikor kérdeztem,a doki úgy nézett rám mint egy ufóra.Már nem válhat szét a heg,mert nem divat?
2011. okt. 19. 22:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ezt a Jánosban mondták
2011. okt. 19. 22:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Péterfys vagyok 2 éves a lányom, de tervezzük a másodikat! Császárral szültem, de amikor szóba jött a kövi szülés, erre külön felhívta a doki a figyelmemet, hogy végig nézik a heg vastagságot Uh-n mert ha elkezd nagyon vékonyodni, akkor abból baj is lehet! ez most volt 2 hónapja! Én úgy tudom, h ez megy ki a "divatból", életet menthet, akár mindkettőtökét!
2011. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a lényeg kimaradt szóval NEM megy ki a divatból
2011. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 . gyerkőcnél a 36. héttől nézte a doki, most a 3. babát várjuk, és nem telt el túl sok idő a 2. óta, úgyhogy a 30. hét körül már rápillantott, de a végén kell jobban figyelni rá.
2011. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagy kegyesen beleegyezett,h jövő héten megnézi...36+5napos leszek akkor :-s
2011. okt. 19. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Állítólag csak a vajúdás alatt válhat szét. Ehhez képest nekem spontán, otthon szétvált 39+5 naposan. Az én dokim nézte folyamatosan, 4 nappal előtte még 8 mm volt.
2011. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
öregem...hát akkor a János kórházban őrültek csak meg?
2011. okt. 20. 06:33
 8/14 anonim ***** válasza:
En ismerek valakit akinek az 1. terhessege csaszaros volt, a masodiknal o valaszthatott, hogy most siman szul, vagy csaszarral. O meg akarta probalni a simaszulest, de rosszul valasztott, mert vajudas/szules kozben szetrepedt a heg, a gyereke kikerult a hasuregbe es oxigenhianyos lett, egeszseges magzatbol igy lett egy serult kisbaba/kisgyerek. :(
2011. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na! Még jó, hogy valaki ezt megkérdezte. Én is császárral szültem 2éve, decemberbe jön a tesó is. Még nem dőlt el, hogy sima vagy császár lesz. A doki megszokta kérdezni, hogy fáj vagy sem, Uh-n még nem nézte, mondjuk még a 34hétben vagyok. Rákérdezek ha megyek:-)
2011. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23.17.-től kérdezném, hogy mi történt veled/veletek a hegszétválás után?
2011. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!