Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor derül ki, hogy lesz-e...

Mikor derül ki, hogy lesz-e tejem?

Figyelt kérdés
Csak a szülés után derül ki, hogy lesz-e és hogy megfelelő-e a tejem?
2011. okt. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már 7hónaposan is volt tejem.Valakinek csak a szülés után.
2011. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előtejem 7 hónapos babásan is volt. Az igazi tej csak szülés utáni nap indult be. Viszont a babám nagyon ügyesen szopizott, így hamar sok tejcsi lett. Túl sok is ;) Amikor az egyik ciciből szívta, akkor a másikból annyi folyt, hogy tele lett egy odatett decis cumisüveg... A felesleget lefagyasztottam és később a főzelékeket azzal készítettem neki.
2011. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 2 héttel.
2011. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csakis szülés után.Nekem 4 gyerekem van,az első háromnál egy csepp se volt,a negyediknél úgy beindult az elektromos mellszívótól.hogy 16 hónapig még vitték is a gyújtőbe havi 30 litert.Áprilisba be fejeztem,mert már annyira fájt a mellem,hogy sírtam.A nógyógyász elapasztotta gyógyszerrel.

Múlthéten 6 hónap után visszajött megint a tejem.


4 gyerkőc anyukája

2011. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak gartulálok a 4 gyerkőchöz, de annyit javítanék az ő válaszán, hogy nem szülés utád derül ki. Mert akinek már terhesség alatt van előteje, az 99%-os biztonsággal fog tudni szoptatni, mert lesz teje szülés után közvetlenül.

A lányommal a 7. hónapban kezdett jönni az előtej, a faimmal a 9. hónap elején, most a 26. hétben vagyok, és már 20 hetesen elindult az előtej. És ez nem az a tej ami maradt a fiamtól, mert 8 hónapos koráig szopott csak, utána elapadt és most lesz 5 éves :)

2011. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs előtejem, ezért is kérdeztem. Nagyon nem szeretném, ha nem tudnám a kislányomat szoptatni. Köszönöm a válaszokat. Akkor, remélem nekem is lesz elegendő tejem a szülés után. 38 hkm
2011. okt. 17. 07:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt előtejem, sajna császárral kellett szülnöm, nem is lett tejem. Már terhesség alatt fájtak a mellbimbóim, mindig kivolt "száradva", és ez volt szülés után is, már 2. nap kivérzett. Ismerősok akiknek volt előtejük lett tejük is.
2011. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4 gyerkőcös anyuka!Nekem nem volt előtejem sőt úgy jöttünk haza a kórházból,hogy adtak a kisfiamnak a kórházba tápszert,mert annyira éhes volt,hogy csak üvöltöt,üvöltöt s üvöltöt.4300 és 62 cm-rel született.Ma már 22 hónapos nagyfiú.

Mikor megetteték egyből nyugodt lett s rájöttek,hogy éhes.Mikor hazajöttünk még egyszer evett a tápszerből s utánna úgy beindult a tejtermelés.hogy fél milliót még kerestem is vele az anyatejleadással.

Tejserkentő teát igyál és sok folyadékot!S szerintem szerezz be egy jó mellszívót is,nekem legalábbis ez segített!


Minden jót!

2011. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik legnagyobb tévhit,hogy az előtej megjelenése garantálja,hogy lesz tejed.

Barátnőmnek most 4 hónapos a babája, anno már a 30. hét körül megjelent az előteje, most pedig már tápszerrel kell pótolni.

De a dokimnál is rákérdeztem, mert két hete nálam is megjelent egy picit és örültem neki, de mondta,hogy ebből még nem következik az,hogy lesz is.

Ahogy fordítva is igaz,hogy akinek nincs előteje, nem biztos,hogy nem lesz teje. Szóval nyugi!


30 heteske

2011. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!