Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor derül ki, hogy lesz-e...

Mikor derül ki, hogy lesz-e tejem?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és nem igazán vágom ezeket a dolgokat... Ez csupán akkor derül ki, ha már meg van a bébi? Esetleg genetika? Vagy tehetek azért vmit, hogy legyen majd tejem?
2009. febr. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után derül ki. De lehet, hogy van 1 hónapig aztán nincs ezt nem lehet így tudni. Vagy előszür nincs aztán beindul.

A genetika sem mérvadó mert anyunak pl. egyik gyereknél volt másiknál (persze, hogy nálam :-/) meg nem.

Vannak teák meg homeós bogyók amiket ki lehet próbálni van akinek bejön van akinek nem.

Idegeskedni nem szabad és úgy kell hozzáállni, hogy természetesen lesz tejed.

2009. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, ezt nem lehet előre tudni. Anyukámnak például velem rengeteg teje volt, még tejtestvéreim is voltak, a tesómat meg 1 hónapig tudta szoptatni. Ha valakinek van tök mindegy mit eszik, iszik, van, ha meg nincs, a csodaszerek nem csinálnak tejet.
2009. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Reménykedtem, hogy esetleg van vmi biztos módszer, amitől lesz!
2009. febr. 10. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

allitolag a legbiztosabb, ha gyakran mellre teszed.

komenymagos tea, alkoholmentes sor, homeos teak, kapszulak, gyakori fejés segíthet, de szerintem ha gyakran mellre tesszuk majd, az lesz a legbiztosabb :)

2009. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még a görögszénamagot hallottam, hogy jó tejbeindító. De van aki tényleg hiába próbálkozik, nem jön össze.
2009. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb tejszaporító a baba. Ha teheted, kérd ki a babát magad mellé a kórházban és nem kell betartanod a 3 órás szoptatási időközöket, sűrűbben is etetheted és elkerülheted, hogy beteáztatva kapd meg a babát szoptatáskor.. Így gyorsabban belejöttök a szopizásba mindketten. Nagyon fontos, hogy jól legyen a baba mellre téve. Ezt a csecsemős nővérek szokták általában megmutatni, de nyugodtan kérj tanácsot tapasztalt anyukáktól, ők is sokat segíthetnek, mert a nővérek sokszor nem érnek rá... Persze vannak mindenféle csodaszerek is pl. homeós bogyók, teák, More Milk kapszula stb. mindenkinél más jön be. Könnyű szülést és sok tejcsit Nektek!
2009. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és minden jót!
2009. febr. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!