Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, 6...

16 hetes terhes vagyok, 6 kg-ot híztam. Az sok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, ne törödj vele, jó oda kell figyelni, de nem lehet fogyózni.Van aki az elején felszed több kilót,van aki csak a 20. hét után, de behozza.Az a lényeg egyél amit kívánsz,csak mértékkel,nem lesz baj.A szülés után úgyis leadjuk.
2008. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sok. Ráadásul később majd kényelmetlen is lesz, mert alig bírod majd vonszolni magad. Én is "hétfőtől" kezdek diétázni - módjával - mert nem lesz jó vége.
2008. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Én 26 hetes vagyok és mostanra 7 kilónál tartok és azt mondta a védőnő erre, hogy nagyon megugrott a súlyom(egy hónap alatt most feljött egy kilo), ezért diétázzak. Nos! Tudják mikor!!!! Én nem fogom zöldségen és almán kihordani a babámat. Majd lefogyok utána...

De azért te 10 héttel visszább vagy, jobb ha odafigyelsz. Nem kell koplalni, Sőt! De azért ne egyél meg mindint amit megkívánsz!!! Kivéve ha gyümölcs!! ;)))

Boldog babavárást!

2008. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 16 hetesen 4,5-5 kg-nál tartottam, aztán 3 hétig semmit nem szedtem fel. Még a védőnő is megkérdezte, hogy ugye nem fogyókúrázom :-). Pedig eszem ágában sincs. Most tartok 6-7 kg-nál 21 hetesen. Nem törvényszerű, hogy minden héten vagy hónapban hízzunk. A terhesség elején a hormonok is nagy szerepet játszanak ebben. Nyugi, lényeg hogy jól érezd magad a kilók meg majd lemennek szülés után
2008. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Szia !A kismamadiéta butaság!Azt mondta a dokim a kismamatestsúlyának 20%-a a normál amit tehesség altt fellehet szedni.plusz-minusz 3-4 kg.Úgyhogy nyugi.
2008. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én 9 hetes vagyok, és 5 kg-nál tartok. Úgyhogy nálad mindenképp viszem a pálmát:) De az a lényeg, hogy ne koplalj. Eszem ágában sincs koplalni, és az is baj, hogy kívánós vagyok. De muszáj ennem, mert éhen pusztulok. Amúgy is hízékony vagyok, de most mégjobban rajtam van a kajázás. Majd ha már nagyon sok lesz, majd szól a doki.

Boldog babavárást!

2008. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia,

18 hetesen és egy naposan lassan meghaladom az 5 kilót...sajnos.

De ezt is csak a mérleg miatta tudom.Én midnig deréktól lefele híztam a hasam tök lapos volt, és érdekes módón lassan rajtam van 6 kg a hasamon a cicimen és az arcomon kívül sehol nem látszik.Testalkat kérdése, hogy hová kell rakódni annak a plusz jótékony zsírnak...persze nem mind az. Nekem is rossz, hogy a barátnőm aki egy hónappal elöttem jár még csak 3 kg-t hízott, de rajta alapból volt vagy 10-15 kg felesleg.Ne izgulj, a csokikat kerüld, bár én is ezt teszem mégis hízok.Inkább utána fogyózz mint most...

Üdv

2008. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15 hetes vagyok,de még mindig nem hiztam,sőt 1-2 kg minusz,pedig nem koplalok,csak az elején nem tudtam enni,most már tudok.Sőt este a legjobb.Ne foglalkozz semmivel.amit megkivánsz edd is.Biztos én is most már fel fele megyek,de nem baj.A baba fontosabb!!jo babavárást!
2008. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én 18 hetesen 1 kg-ot híztam. igaz, volt rajtam 15-20 kg felesleg.
2008. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 hetes vagyok,és én 7 kilót híztam már.Az én védőnőmnek sem tetszett,de nem foglalkoztam vele.Most meg már két hete nem szedtem fel semmit,és az étvágyam is kisebb lett.Az elején pedig állandóan ettem,ezért ugrott meg.Szerintem van aki az elején szed fel többet,van aki a végén.Persze a rengeteg édességet én sem támogatom,pedig imádom.Ne aggódj,és ne foglalkozz a szerencsésekkel!:)
2008. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!