Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lakóm a multhéten kezdet...

A lakóm a multhéten kezdet mocorogni de a héten alig érzem miért?

Figyelt kérdés
normálisan erösödni kéne a mozgásoknak nem?az uh-n minden ok és szivhangot is halgatunk a dokival ott is ok volt csak kicsit boszant hogy most lustizik
2008. márc. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ultrahangon minden rendben találtak akor nincs semmi gond! Én is egyik nap jobban érzem és többbet mozog a másik nap kevesebbet! Ez változó! Beszélj hozzá sokat!

Sok egészséget!

20 hetes kismama!

2008. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hány hetes vagy én komolyabban 19 hetesen éreztem de nagyon ritkán volt erőteljes.szerintem ne aggodj
2008. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el nincs baj,az elején még nem olyan virgoncak,majd később kell figyelni,hogy minden nap legyen valami jel felőle,szval ne aggódj,ha múlthéten kezdett mocorogni.Nekem is megmozdulás utám egy hétig szinte semmi.Azóta meg....

Boldog babavárást!

2008. márc. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 17 hetesen éreztem először a buborékokat, és nem is minden nap. De ahogy haladsz előre a terhesség heteiben egyre jobban érzed, és egyre többet mozog. Én most a 23 héten tartok és azt vettem észre, hogy ha egész nap jövök-megyek, csinálok valamit akkor csöndben van. Ha viszont leülök akkor hamarosan jelentkezik. Eleinte amikor aggódtam a mozgáshiány miatt és babazenét hallgattam, és arra beindult.
2008. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!