Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Eddig 12...

34 hetes vagyok. Eddig 12 kilót híztam mennyit fogok még?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy az utolsó hetekben még fel jön pár kiló? Ti mennyit híztatok ennyi idősen és mennyi lett a végére?
2008. márc. 14. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak ennyit hiztál akkor ezután sem fogsz már sokat. Még van 6 heted és ha 34 hét alatt csak ennyit szedtél fel akkor az nem sok. Én ennyi idősen mér 18kg-ot szedtem fel, pedig nagyon vékony alkat voltam, most a 38. hétben pedig összesen 22kg van rajtam.
2008. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én az utolsó hónapban még legalább 5 kilót szedtem fel :(

szerintem változó lehet. sokan mondják, hogy az utolsó hónapban még sok jöhet fel, de lehet, hogy annak egy jelentős része csak víz, meg a baba. Ő az utolsó hónapban sokat gyarapodik, akár egy-másfél kilót is.

2008. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos érzed, már nem tudsz úgy enni sem, többször keveset, és tényleg keveset,ha így van sztem max 1-2 kg,az meg még belefér, ne aggódj,minden jót!!
2008. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is 34 hetes vagyok 13 kg-mal.Engem sokan lenéznek ez miatt, hogy milyen sok.Nem értem az embereket, és ha 30 lenne akkor mi lenne?

Szemétség ezzel szekálni egy állapotos nőt, úgyis nekem kell majd oflgoznom, hogy újra formába legyek.Remélem nem szedek fel túl aokat.18-ig meg szeretnék állni.

2008. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!