Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-ik hetes kismama vagyok,...

14-ik hetes kismama vagyok, eddig hiztam 2-2.5 kilót. Nagyon félek az elhizástól, bár elsősorban a picur a fontos. Ez sok szerintetek eddig?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A babával járó többlet súly, ami a +víz,a +vér + babasúlya, stb.(amit én nem neveznék hízásnak!!!!) az csak később jelentkezik.egyél mindent, amit megkívánsz, csak mértékkel!
2011. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A védőnők szerint sok. De annyi mindenen múlik az elhízás, és még annyi minden történhet veled a hátralévő időben (akár étvágytalanság is). Egy biztos: a fiammal én is ennyit híztam 15 hetes koromra, aztán hol lement, hol vissza, de a vége 25 kiló plusz lett. Tény, hogy nekem hajlamom is van a gyors hízásra, de egyáltalán nem is figyeltem oda, mit mikor eszem. Tehát ha odafigyelsz és mozogsz, nem lesz gond. Boldog babavárást!
2011. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább terhesség alatt szeretek hízni mint szoptatás alatt. 23kgot híztam az elsővel és 8 hónap múlva már tiszta anorex voltam. Most igaz nem híztam még annyit mint az elsővel de még ez nagyon az eleje. kitudja mi lesz.

Ja és inkább hízok, minthogy azon cidrizzek, hogy kicsi a babám.

2011. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap olvastam egy könyvben amit a védőnőtöl kaptam az van benne hogy 15. hétre 3kg hizás teljesen normális.Nálam pont forditott a helyzet mint nálad mert én alig tudtam hizni a terhességeim alatt pedig nem csinálok semmit,minden megeszek amit csak megkivánok és sokat pihenek is mert veszélyeztetett terhes vagyok.Az első fiamnál -6kg,a lányomnál +5,a harmadik gyerköcnél pedig +3 kiló volt rajtam.Most 16 hetes vagyok de még nem hiztam semmit .-(
2011. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!