Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az 1. babája nehezen...

Akinek az 1. babája nehezen jött össze annak a 2. -dik könnyebben jött?

Figyelt kérdés
Párommal sokáig küszködtünk mire összejött az első babánk, évek teltek el pedig semmi bajunk nem volt, igaz nem voltunk meddő központban meg ilyen helyeken. De egészségesek voltunk pár vizsgálat alapján tudtommal. Összejött tehát az első babánk. És nem sokára majd szeretnénk a másodikat. Az vajon könnyebben összejön majd?(gondolom szüléskor sok minden változott bennem) vagy ugyanúgy számíthatok majd a várakozásra? Szerintetek? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2011. szept. 29. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem lesznek termékenyebbek, de gondolj bele, a szülés során leválik a méhlepény, a legtöbb helyen ki is "törlik" a méhet, azaz a méh fala sokkal simább, egyenletesebb felületű lesz, a következő időszakban sokkal könnyebben megtapadhat egy megtermékenyült petesejt.


Mi 11 hónapot vártunk a kisfiunk foganására. Amikor 11 hónapos lett, kiderült, hogy jön a tesó. Egyszer nem védekeztünk a férjemmel, és bumm...

2011. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első babára 8 hónapot vártunk, a második elsőre összejött, 4 év lesz köztük. 6 hkm
2011. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kisfiammal 1,5 évig próbálkoztunk, majd 3 hónap Closti szedése után összejött.A kistesón 4 hónapja dolgozunk, 2 hete volt egy vetélésem.:(:( Én könnyebben teherbe estem így szülés után.Bár megmaradt volna!Szeretnék már babát!:)
2011. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerekem azonnal összejött, igaz akkor még fiatalabb voltam (26 éves). Most 38 vagyok, 2 éve próbálkoztunk. Nem volt peteérésem, ezért gyógyszeres kezelést kaptam, majd sikertelen inszeminációk következtek, végül beutalót kaptunk a Kaáliba. Nyáron a szabadságok miatt nem foglalkoztak velünk, azt mondták, majd szeptemberben megcsinálják a beültetést. Megkönnyebbültem, nem foglalkoztam semmivel, nem lestem, mikor lehet peteérésem, szexeltünk, amikor jól esett. És egyszer csak azt vettem észre, hogy késik a menszeszem... Úgyhogy vannak még csodák!

16 hetes kismama

2011. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!