Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen baj lehet ha...

32 hetesen baj lehet ha vérszegény vagyok? Most derült ki.

Figyelt kérdés
jelenthet veszélyt a babára?elsövel sose voltam az,és még egy hét a dokiig.
2011. szept. 27. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baj nem lesz ettől, a dolgod az, hogy szedj vasat. Pihenj sokat!
2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

nyugi, pár napon nem fog múlni. a dokid majd eldönti milyen vaspótlás szükséges.

2011. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is vérszegény vagyok (31hkm) és az előző terhességem alatt is az voltam végig. Persze próbáltam/próbálom pótolni a vasat, de sajnos nem nagy eredménnyel. Ez amolyan alkati dolog, nálam a terhesség hozza ki, mert alapból teljesen normális szokott lenni a vérképem. Szerintem, ha nem borzasztóan durva a vashiány, akkor nem kell aggódni, mert a baba úgyis elszív annyit a szervezetből, amennyi neki kell. Ha meg nagyon durva, akkor az orvosod ír fel vasat szuri vagy infúzió formájában (én is azt kaptam) és az villámgyorsan beépül a szervezetbe.

Egyébként nagy súlyú, egészséges gyereket szültem korábban és a mostani pocaklakó is szépen fejlődik, szóval ez nemigen árthat a babónak.

2011. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!