Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és ma...

24 hetes terhes vagyok és ma kiderült, hogy kissé vérszegény vagyok. Másfél hét múlva megyek a dokimhoz a lelettel. Addig is nem ártok vele, ha vas+c pezsgőtablettát iszok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

+Folsav!!

ha eszel céklát vagy iszol céklalevet azzal is jót teszel.

2011. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

meg egyél mindent ami zöld: brokkoli, spenót, de a lencse is kiválló meg a máj.-ami így most eszembe jut. Mellette addig a másfél hétig nyugodtan vehetsz magadnak patikában vasat,vény nélkül is kapható-bár nem olyan olcsó mint amit a doki ír ki,de jó ha szeded... bár ártani nem fog a babádnak ha addig nem szeded,mert az nem sok idő. Ha a terhesség végéig nem szednél semmit,akkor 100 % hogy a babád is vérszegény lenne.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gránátalmalé a legjobb + a vastabletta. :)
2011. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaitokat!
2011. jan. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!