Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hanydik hetéig...

A terhesség hanydik hetéig dolgoztatok?

Figyelt kérdés

Gyerekek közt vagyok nap mint nap.Minden nyavaját még a himlőt is elkaptam tőllük.Nagyon nehéz dolgokat kell emelgetnem.Míg nem voltam terhes addig is megerőltető volt 25l es badellákat emelgetni.Most meg minden egyesnél rettegek hogy na most fog elmenni a babó.

5hetes kismama


2011. szept. 21. 19:18
1 2
 11/18 Atroposz ***** válasza:
16 +5
2011. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
irodai munka (némi stresszel), 32. hétig, eztán két hét szabadság, utána betegállomány (35 h km)
2011. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten járok és még dolgozom. Nem tudom meddig húzom még! Az elejétől fogva veszélyeztetett terhesnek vagyok minősítve magas vérnyomás miatt. Irodán vagyok, de már egy hónapja 2 ember helyett dolgozom, mert a kolleganőm kidőlt! Megbecsülés, hogy még húzom az egy kicsi se. Febr. elejére vagyok kiírva és a főnököm közölte a múltkor, hogy dec. végéig számol velem!
2011. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hipermarketben pakoltam az árut 30. hétig. Most már babázom.

Boldog babavárást és vigyázz magatokra!

2011. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én az elsővel 32. hétig irodában. A gyár ahol dolgoztam viszont használt higító szereket ragasztókat amik nem túl jók az egészségre. A másodikkal ugyanott dolgoztam de csak 18.hétig egyrészt a fentiek miatt másrészt azért mert pont beleértünk a nagyobbikkal az ovis nyári szünetbe és nem akartam 2 nónapig a mamánál hagyni.
2011. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
20ezerrel kapnék táppénz alatt kevesebbet,de pesten lakom és igy nem kellene bérletet se vennem,tehát 10ezer ft kb ami kiesik.Szerintem ennyi pénzért nem éri meg kockáztatni.Szerencsére a párom nagyon jól keres.Ő már azt szeretne ha most is ithon ülnék.Ő jobban fél a attól,hogy a fenekeket ,hányást törlök és elkapook valami nagyon nagy vírust ami lehet engem nem dönt ki de a babaának árt.
2011. szept. 23. 09:34
 17/18 Atroposz ***** válasza:
Tegnap oda jött hozzám a nagy főnök és közölte szeretné ha jövőhónapban elmennék táppénzre. :(Ennek a párom nagyon örül, mert szerinte már szeptemberben abba kellett volna hagynom.Jó lett volna még dolgozni ,de igazuk van oda már nem én kellek (már nem éjszakázhattam,időseket emelgetni kellett, vegyszerekkel és fertőző anyagokkal foglalkozni és 12 órában rohanni. De mit fogok egyedül csinálni????????????????????????????????????Jó tanulni mag a házimunka azon kívül megöl majd az unalom?
2011. szept. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Atroposz!

Próbáld magad kényesztetni pl olvasás.Én nagyon szeretek kreativkodni gyöngyöt fűzök és quillingezek sok aprólékos munka ami sokáig tart és kikapcsol olyan mint a szanax nekem.Szerencsére nekem van egy kis kutyám akivel sokat játszok lent még munkanapokon is 3x.biztos találsz valami jó elfoglaltságot ezen ne parázz!Csak akarni kell.Nem úgy neki állni,hogy úgyis unatkozni fogok!!Barátnők,szomszéd ,család biztos találnak neked majd mindíg programot ha látják,hogy kezdenél befordúlni.

2011. szept. 27. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!