Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legelső magzatmozgásokat...

A legelső magzatmozgásokat (kb.17-20 hét között)hányszor szoktátok érzni egy nap és a has melyik részén?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon ritkán éreztem én az elején. Én 17 hetesen éreztem elöször. A hasam alján,s általában este ha pihentem. Aztán ahogy növekedett a baba úgy lettek egyre erőteljesebbek a rugásai.
2008. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább este,de ha jó napja volt a babámnak,akkor reggel is.:)

Most már napközben ülve,állva is megérzem,de most is akkor a legakítvabb mikor lepihenek.

24 hetes kismami

2008. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Abszolút hasonlók a tapasztalataim az előttem szólóval.

Főképp este és reggel - ezeket rendszeresen és igen erőteljesen!

Még annyit tehetek hozzá, hogy én legtöbbször a köldöktől kicsit lefele és jobb oldalt érzem.

25 hetes kismami

2008. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.Nekem ő a 2.babám,az elsőt is korán megéreztem(lehet a vékony alkatom mitatt),és a 2.babát is már kb a 14 héten megéreztem.Azóta is folyamatosan.Van olyan nap hogy nem viszi túlzásba a mozgást,de volt olyan is,hogy 1 nap 37rúgást!!!!számoltam össze.Nálam nem köthető napszakhoz a mozgása,de szerintem ez egyénenként változó..és én már a hasam minden részén éreztem,hol itt,hol ott..
2008. márc. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 16-17 hét óta érzem akkor én is csak esténként éreztem. Most sokszor érzem napközben is de nem sokáig, és csak egy két moccanás. Este persze ktív vagy ha lepihenek. Mostanában figyelmes lettem rá, hogíy sokszor van hogy hullámzik a hasam szó szerint és mégis érezni nem is érzem. Említettem a védőnőnek és azt mondta, biztos sok a magzatvizem. Tehát ez is lehet befolyásoló tényező ezek szerint.

Én mindig alul éreztem. Most kezdem 1-2 hete érezni köldök vonalban, és bal oldalt. És állítólag már jól fekszik.. lent van a feje.. szóval bunyós lesz :D

26 hetes kismama

2008. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia


én kb 2 hete éereztem olyant mitha lufik szállnának fel a hasamba..kb 5 napja érzem pontosan h ez a baba, és egyre erősödik,főleg este szokott rugdalni,mikor aludni térnék...de inkább a bal oldalomon érzem,de van h hasam közepén is...

20 hets

2008. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!