Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha 29 hetesen nem érzek...

Baj ha 29 hetesen nem érzek nagyon erős magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
Mellső fali a lepényem,érzem hogy mozog,helyezkedik,kinyomja valamilyét,de konkrétan sosem volt olyan érzésem,hogy úú most kirúgja az oldalam vagy h nagyon megrúgott volna.Ez baj?Fejvégű a fekvése.Köszi a válaszokat!
2011. máj. 11. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, kicsit lusti a baba! :-)
2011. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén mellső fali lepénnyel, kb. 38 hetesen volt,hogy akkorákat rúgott,hogy azt érezzem kirúgja az oldalam. 40. hétre született,makk egészséges, 3,5 kilós baba lett.:)
2011. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)én azt hallottam,hogy akinek mellső fali az tompábban is érezheti mivel a baba előtt van.
2011. máj. 11. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
ne aggodj a lepény sokat felfog.2.lányommal nekem is mellsőfali volt és gyengébben éreztem most a 3.babával hátsofali 22 hetes vagyok és olyan mint a 2.-al 30 hetesen
2011. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!