Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A duci kismamik később és...

A duci kismamik később és kevésbé érzik a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 20. hetet, és elég ritkán érzem a jeleket odabentről. Más is így volt vele, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Személyes tapasztalatokat várok.
2011. jan. 31. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kifejezetten duci, de a hasamon rendes zsírréteg van :) Én nem éreztem később, de a párom nagyon sokára érezte kívülről. Én úgy tudom, belül való érzést nem befolyásolja. Hiszen a bébi a méhedet üti-vágja :)
2011. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs még annyi, hogy a 20.hét körül még van aki csak éppen megérzi... ilyenkor még nem érzed mindennap feltétlenül.. Sőt, 24.hétig még az is előfordulhat, hogy már mindennap érzed mégis kimarad egy nap.
2011. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon van összefüggés. Duci vagyok én is, és már a 17. héten éreztem a "kaparászást". A 18. héten már teljesen nyilvánvaló volt, hogy ő mozog. A szomszédom szintén duci (kb. egy súlycsoport vagyunk) ő csak a 22. héten tudta teljesen biztosra, mondani, hogy a baba mozgott.

Nem vagy szerencsétlen, csak nálad így jött össze. Most már egyre gyakrabban és erősebben fogod érezni, ne idegeskedj ilyen felesleges dolgon, hogy te később érezted a babádat. Most már érzed és ez a jó. :)

2011. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a szabály, de az elsővel a 14-15. héten éreztem először. Vékony vagyok, lapos a hasam alapjáraton. Azt hallottam, attól is függ, hol tapad a lepény.
2011. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!