Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magas cukortól ugye nem...

A magas cukortól ugye nem lesz baja a babámnak, ha betartom a diétát?

Figyelt kérdés
Elég sok durva dolgot olvastam a neten arrol,hogy mit okozhat a magzatnál a ha magas a terheléses cukrom.Eléggé félek,nehogy vmi baj legyen.Volt már valaki így??akinek elég magas lett a cukra(8).Ugye megúszhatom minden gond nélkül??
2008. márc. 11. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ha betartod a diétát, nem lesz semmi baj.Azért van ez a vizsgálat,hogy kiderüljön mikor kinek kell diétázni,kicsit jobban odafigyelni.Nem lesz baj:-)
2008. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha betartod a diétát nem lehet baj.

Többet fogsz ultrahangra ,vérvételre stb. járni éppen azért,hogy idejében észrevegyék azokat a változásokat amit a magas cukor okoz (a babánál).

Ne aggódj ha az ultrahang , a vér- vizelet vizsgálat rendben van akkor a baba is jól van.

2008. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj, nekem 8,4 lett a kétórás cukrom, barátnőmé 10 felett volt.

Sokan csak jobban odafigyelnek , nem méricskélnek, mégsincs gond . A lényeg, hogy étkezés után se menjen a cukrod 7 fölé.

Engem 3 hetetnte rendelnek be vérvételre meg dietetikushoz, tehát figyelnek, nem lesz baj!

Baj akkor van, ha mindig nagyon magas a cukrod és nem figyelsz rá.

Nyugi:-)

2008. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét terhességemnél cukros voltam/vagyok. Nem kicsit figyeltem oda, hanem nagyon. Szigorúan diétáztam, ill. ezt teszem most is. A legapróbb "kilengésnél" magas volt a cukrom, tudom, mert itthon rendszeresen mérem. Úgyhogy az egyetlen megoldás a diéta betartása, ha biztosra akarok menni. Én ezt teszem, tény, nem egyszerű. Ha kérdésed van, vagy segíthetek a diétával, étrenddel, számításokkal, vagy bármivel kapcsolatban szívesen válaszolok, írj e-mailt. És ne aggódj, ha figyelsz, semmi baj sem lesz.
2008. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!