Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bpesten olyan babanagykert...

Bpesten olyan babanagykert keresek, ahol mindent meg tudok venni egyben. Babakocsitól a cumisüvegig. Van valami jó ajánlatotok?

Figyelt kérdés

Nagyobb összegnél ha kedvezményt is adnak,az még jobb.

Vidéki vagyok és csak a neten tudok tájékozódni,ezért sok tapasztalatom nincs.


2009. ápr. 22. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

A Babyoutletben minden van, de nem minden van fent a neten.

Itt megnézheted:

[link]

2009. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez vált be: [link]

Hétköznap menjetek, mert nem túl nagy az üzlet, hátha akkor nincsenek sokan.

2009. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsót kérdezném: ha nagyobb értékben vásárolunk,kapunk kedvezményt?Én is őket néztem ki.

Segítőkészek az eladók?

Köszi a válaszokat.

2009. ápr. 22. 17:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ami a neten fent van,az van náluk készleten?
2009. ápr. 22. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Mária bababoltot ajánlom a 13. kerben.

A babaholniolcson.hu -sról annyit mondok h a pestszentimrei üzletében jártam többször, kicsi de nagyon kedvesek az eladók. Én az elsőt ajánlom.

2009. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi kedvezményt nem kaptunk, nem tudom adnak-e. De náluk olcsóbbat még nem találtam, kedvesek az eladók.

Csak próbáljatok úgy menni, hogy ne legyenek sokan, mert akkor túl zsúfolt és azt a pasik nem bírják...

2009. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak még annyit, hogy folyamatosan frissíti az oldalát a babaholmitolcson.hu, ezért is írják azt, hogy nem kell előre lefoglalni a termékeket.

2009. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Holnap megyünk.Azt gondoltam,h ez valami hatalmas üzlet,mert elég bő az árukészletük.Na,majd holnap meglátjuk:)

Mégegyszer köszönöm!!!!

2009. ápr. 22. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én zintén a Mária bababoltot ajánlom. Pl. kókusdzmatracot 3000 ft-tal vettük meg olcsóbban, mint amennyiért bárhol máshol láttuk.

[link]

Mi szinte majdnem mindent itt vettünk meg.

2009. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!