Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok, nem...

13 hetes terhes vagyok, nem baj, hogy még egyáltalán nem híztam?

Figyelt kérdés
Attól félek,hogy amiatt nem hízok,hogy ne fejlödik a babám.
2008. márc. 10. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. A babád attól még fejlődik. Én a 16. hét környékén kezdtem el hízni, de van aki előbb, van aki később, ez nagyon alkati kérdés.
2008. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok de nem hiztam semmit eddig és ugy hallottam h van aki nem is hizik olyan sokat terhesség alatt,de a pocim szépen nől!:)
2008. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 20. hétig összesen 20 dkg-ot híztam, de ne aggódj a babád elveszi amire neki szüksége van. A 29. héten voltam 4 D-s ultrahangon és a babám fejlettsége a 32. hetinek felel meg úgyhogy nagyon szépen fejlődik és én még "csak" 6 kg-ot híztam! Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiőrlési kenyeret, tésztát, próbálj meg minél vitaminosabban táplálkozni. Nekem a védőnő azt mondta, hogy ebben az időszakban fontos a fehérje bevitel, sok tejterméket, halat, husit egyél. Boldog babavárást 32. hetes kismami
2008. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettöl nem kell félni!! Én akkor még csak fogytam .A 14. HÉTIG 6kg-t. Most 23.hetes vagyok és még mindig csak 2 kg-t hiztam és a babám nagyon egészséges! Szépen fejlődik. Na agódj!!!:-)
2008. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De jó neked :)

Talán majd később fogsz. Én is akkor kezdtem felszedni a kilókat, amikor elmentem táppénzre, és már otthon voltam.

2008. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!