Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes és 1 napos vagyok.2...

17 hetes és 1 napos vagyok.2 napja éreztem elöször intenzíven mozogni a picit, de azóta semmi. Más se érzi minden nap mozogni vagy valami baj lehet? 3. babámat várom.

Figyelt kérdés
Kedden voltunk védőnőnél akkor minden rendbe volt erős szívhangja volt,de azóta nem érzem mozogni
2011. szept. 9. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még csak az első babámat várom, de a 22. hétig egyáltalán nem éreztem minden nap mozogni, viszont ha ez számít, a családban én vagyok a 3. gyerek és pont múltkor mesélte Anyám, hogy én nagyon keveset mozogtam a tesóimhoz képest a pocakban.

Hát nem lettem egy nagy sportember, de lustának sem mondanám magam :)

2011. szept. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerkőcöt kb. a 16. héttől éreztem mozogni, a 28. hét körüli időben majd kirúgta a hasam. Az ikreimet kb. a 18. hét körül éreztem először mocorogni, de ők kicsit lustácskák voltak vagy kevés volt a hely, mert végig (sajnos csak a 31. hétig) nagyon keveset mozogtak. Most viszont (6 hónaposak) annál mozgékonyabbak. :-)
2011. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam igy amikor a fiammal voltam terhes,pár napja kezdett el mozogni és utána abba hagyta két nap után rohantam a kórházba ügyeletre.Persze minden rendben volt és a doki jókat mosolygott hogy nekem miért baj ha nem rugdosnak hasba.Én a helyedben visszamennék a védőnőhöz hogy nézze meg megint mert fontos hogy megnyugodj.Én most a negyedik babámat várom 15 hetes vagyok és már 5 napja minden nap érzem hogy mocorog.
2011. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 17hetes és 2napos vagyok ma! :)

Én érzem minden nap már kb 2hete, de még olyan kis finoman mocorog. Ő a 3.babám, két nagyobikat szinten ilyen időben kezdtem érezni, de ők egy-egy határozott rúgással adták a tudtomra, hogy jelen vannak! :)

Tudjátok már a babátok nemét? Mi még nem!

Egyébként az elején még természetes, hogy nem érzi minden nap az ember mozogni őket, de azért egyre gyakrabban kell, hogy érezd. Ha nyugtalan vagy, hívd fel a védőnődet szerintem, hogy elmennél hozzá egy ellenőrzésre.


Boldog babavárást!

2011. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Igen tudjuk a nemét kisfiú lesz:-)

2 lány után

2011. szept. 9. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szintén 17heteske vagyok!

Gratulálok a lányokhoz, és harmadjára a kisfiuhoz!

Nekünk 2fiu van, kiváncsi vagyok harmadjára lány lesz-e??

:)

Majd megírom!

2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!