Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34 hetes kismamik, mennyi...

33-34 hetes kismamik, mennyi helye van még a babótoknak, intenzíven mozog még?

Figyelt kérdés
Nekem lenn van a pocakom,és állítólag kicsi a babám de olyanokat rúg hogy néha megijedek!A kis buksija lenn van de szerintem kinyújtóztatja a lábát vagy valami ilyesmi mert a hasam totál eldeformálódik!csak ő mozog ennyit mert picike?
2010. dec. 11. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyém normál méretű, de nagyon sokat mozog, egyfojtába!

Van, hogy megtudom kívűlről fogni a lábát, annyira hegyesre kinyomja.

2010. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok. Nekem is gyakran teljesen amorf a pocim. Mocorog elég sokat, buksija lent van, de néha a hossztengelye körül még megfordul, így hol a jobb, hol a bal oldalamon lógatja ki a tappancsait. :) Mondjuk ma nagyon lusti, de hát nem csoda, megjött a hó, hideg is van, ilyen időben én is tiszta nyugis vagyok. :)
2010. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
33 hetes vagyok én is. Nekem még faros a baba. 2 napja nagyon kis sajtkukac a fiam. Érdekes, és még nem láttam a lábát meg a kezét hogy kinyomná. Csak fészkelődik. Egyébként nyugis baba, néha néha rúg csak egy nagyot.
2010. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok és durván egy hete keveset mozog a kisfiam.Elég aggasztó,mert eddig egész nap tombolt.Szép nagy baba és már kevés a helye.Néha-néha bejelentkezik és olyankor megnyugodok.A buksija lent van elég régóta.Nagyon várom az első ctg-t,első baba és még nem volt benne részem :)

Minden jót Nektek!

2010. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit megnyugtatott a kérdés. Teljesen beparáztam, mert két napja nekem is lenn van a pocakom, azzal ijesztgetnek, hogy nem húzom sokáig... Pedig még bent kéne maradnia 1 hónapot. Nekem nagyon sokat mocorog, néha a hasam totál félreáll, muris látvány. Esténként pedig rock-n-roll parti van odabent... Te mikorra vagy kiírva? Én január 15-re. Boldog babavárást!
2010. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugodtam.Örülök ogy más is megnyugodott!Én január 23.-ra vagyok kiírva!Első babám is végig lenn volt,azt mondta a doki nekem adottság is lehet,mivel a második is ugyanúgy lenn van!Ennek ellenére az első gyerkőc 9 nappal jött hamarabb,3290gr-al.Remélem a kislányom behozza a lemaradást míg jó nem lesz a súlya!Pihenj sokat és semmi baj nem lesz!Szorítsunk egymásnak!
2010. dec. 11. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,én is jan. 23-ra vagyok kiírva :)Majd érdeklődök a hogyléted felől.:)

Utolsó előtti válaszoló.

2010. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyos vagy!Neked is kitartás akkor!:)
2010. dec. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!