Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy ilyen hamar és...

Létezik, hogy ilyen hamar és ilyen intenziven érzem mozogni a babám?

Figyelt kérdés
Első baba de már 16+4 naposan éreztem először. Akkor azt hittem, hogy izom rángás de másnap ugyanott éreztem rugni a babámat. Most 17+3 napos vagyok de napközben is érzek rendes rugás szerüeket meg mintha hatalmasat bukfencelne. A hasam meg szinte semmit nem nőtt. Nem is látszik még, hogy kismama vagyok. És még 1 kg-ot sem híztam. a 12 hetes genetikán a CLR csak 68 mm-es volt. Ehez képest mintha most nagyobb lenne a mozgások alapján gondolom. Lehet egy kis vasgyuró lesz a kisfiam?
2011. okt. 10. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, érzeheted már őt ilyen intenzíven! Én is ekkortályt érzetem legelőszőr, nekem nem volt előtte semmilyen simogatás, kaparászás érzés. Amióta érzem, rúgásoknak érzetem. Persze ahogy telt az idő egyre többször és azért erősebben. 25hkm
2011. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet!


Én a "legviccesebb" ilyen sztorit itt olvastam (remélem nem bánja az anyuka, ha idézem!), hogy 12 hetesen érezte a rúgásokat, mire mondta a doki, hogy az nem lehet. Erre elkezdte vizsgálni, és amikor a méhszájat vizsgálta, a baba a dokibácsit is megrúgta, ő meg nézett nagyot. :o)))


Én az elsőt 14 hetesen éreztem,, aztán két hétig semmi, és onnantól megint rendszeresen, a másodikat a 16. héttől, a harmadik még csak 8 hetes, egyelőre nem érzem :o)

2011. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek a gyerkőcökhöz!

Mindenhol azt írják, hogy az első babánál csak 20 hét környékén lehet érezni. Ehhez képest gondoltam korainak.

Tegnap este a hasamon volt a kezem és már ugy is éreztem, hogy nyomja kifelé a hasfalam. Mi lesz itt még később. Ha már most ilyen kis erős baba.

2011. okt. 10. 12:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát lesz pár álmatlan éjszakád... :o)

második

2011. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam.

Tegnap este is csak ugy fickándozott, alig tudtam elaludni.

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 10. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen érezheted, én első babánál 14 hetesen éreztem , aztán most a másodikkal már 9 hetesen. Én sem akartam elhinni, de az volt. kb. a 20. hétig nagyon aktív baba volt, aztán megnyugodott és vannak napok , h szinte egész nap nem is érzem mozogni, ugyan már a végén járunk 35.hét vége, de nem egy mozgolódós baba. lehet neked is majd lenyugszik.
2011. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Most megnyugtattál!

Itt ülök és mintha valami akrobatikát gyakorolna most is. Örülök neki, hogy így érzem végül is. Mert legalább tudom, hogy jol van és remélem jol is érzi magát.

Neked nagyon könnyü szülést kívánok!

2011. okt. 10. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsések vagytok! :) Remélem én is érezni fogom minél hamarabb, 14. héten vagyok, de annyira akarnám már én is érezni, elvileg lehetne, mivel nagyon élénk a baba :D
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is 17 hetes vagyok, első baba, és már elég határozottan érzem, hogy mocorog. Először a 15. hét végén kezdtem érezni, de akkor még nem voltam biztos benne, hogy a baba az. De most már tuti, határozottan érzem, ahogy tapicskol a kezével, lábával és forgolódik. Pedig nem vagyok vékony.

Szóval nem vagy egyedül.

Tök jó hogy már most érzem, csak én is parázok, hogy mi lesz később, szét fogja szedni a berendezést ott bent :)

2011. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az egyik válaszoló írta, hogy neki lenyugodott a babája és nem "szélhámoskodott" mikor már nagyobb volt. Hátha mi is így leszünk. Az enyém ma is nagyon aktív! Ma voltam fogorvosnál és olyan aranyos volt , pont akkor kezdett fickándozni mikor furták a fogam. Tök jol el terelte a gondolatomat. Már imádom. Mi lesz ha megszületik? Mondtam is a férjemnek, hogy a baba nagyobb szerelmem lesz, az tuti.

2011. okt. 11. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!