Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken töltjük be a 16....

Pénteken töltjük be a 16. hetet. Reggel mértem magam, és eddig nem híztam semmit. Sőt 1 kilóval könnyebb vagyok, mint mikor megtudtam, h. Terhes vagyok. Baj ez?

Figyelt kérdés
Ez az első terhességem, és amúgy nem vagyok egy nádszál alkat(163cm és 70kg), de a 16 hét alatt még semmit nem híztam. Kicsit aggódom...Terhesség előtt az volt, ha ettem egy jóízűet, szinte máris híztam. Hnap megyek dokihoz, de addig is kíváncsi lennék a véleményekre/tapasztalatokra.
2009. ápr. 21. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj!!!Örülj neki, hogy nem hízol!!!
2009. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én holnap töltöm a 16.hetet és a terhességem eleje óta max 1-1.5 kg-ot híztam, pedig nem hánytam egyszer sem. Szerintem nem baj hogy nem híztál semmit! Ezért nem fognak megszólni :)

Ja, és én is azt vettem észre hogy ha néha megeszek 1 hamburgert vagy pizzát, azelőtt rögtön lerakódott volna, most meg a mérleg nem mutat semmit. Csak a pocim nő. Pedig néha csoki is lemegy. Terhesség előtt ha ezt ettem volna pikk-pakk felugrott volna pár kiló. Karácsonykor feljött rám kb 2 kiló, amit végül nem tudtam leadni még a terhesség előtt, hisz januárban már össze is jött a baba, de azóta csak ennyit híztam.


Szerintem élvezd a terhességet, örülj hogy nem híztál még, egyél jóízűeket! :)

Sok boldogságot!

2009. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj!Egy barátnőm alig hízott 4 kg-t a terhessége alatt!Mégis 3 és fél kg-os egészséges fiút szült!Én 2.babámmal 5.hónapig 2 kg-ot fogytam.Utána feljött 10 kg.Egyél-igyál rendesen,ne izgulj!
2009. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A 20. hétig 1 kg-ot híztam, most tartok 4 kg-nál a 24. hétben. Én is aggódtam, mint te, de megnyugtattak, hogy nincs semmi gond. Szerintem örüljünk. ha nem hízunk sokat.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok. Kicsit megnyugodtam.:)
2009. ápr. 21. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanigy voltam,pedig én is olyan vagyok hogy képes voltam akármitől meghizni,36-ik hétben vagyok,és amikor 2 hete mértek akkor volt rajtam plusz 4,5kg.Nem kell ezen aggódni.
2009. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

A 24. hétben vagyok és én is alig híztam 3 kilót. Kb. ugyanilyen paraméterekkel indultam, mint te. Most csak a pocim nő, a fenekem fogy. Ha jól érzed magad, akkor nincs gond! Örüljünk neki, hogy csak ennyit híztunk eddig.

Boldog babavárást kívánok én is.

2009. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Addig örülj míg így van :)! Hasonló az alkatunk!!! És én is 14,hétig nem híztam sőt 1 kg lement.De azóta 9 hét alatt 7 kg jött fel. 23 hetes vagyok
2009. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer! Amúgy nem az van,h. szeretnék bálnára hízni:), csak szeretném ha a baba jól fejlődne, mint gondolom mindenki más. Boldog babavárást mindenkinek, aki érintett! És köszönöm a véleményeket/tapasztalatokat, meg a jókívánságokat!
2009. ápr. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!