Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj az, ha ma nem fájnak...

Nem baj az, ha ma nem fájnak annyira a melleim mint tegnap?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert egyszer már elvetéltem, és nem élném túl ha mégegyszer megismétlődne!
2008. márc. 9. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt ilyen idoszak,es most sem mondhatnam,h ugy faj mint a legelejen,mert akkor annyira,h nem lehetett hozzaerni a melleimhez,mert sirogorcsot kaptam.

En is feltem,mert egyik naprol a masikra szunt ez meg es sok olyan dolgot olvastam itt,h ilyen tunetek vannak,h vmi baj van.

Ez nem igy van,persze vannak kivetelek,de miert lenne torvenyszeru,h vegig szenvedjuk a 9 honapot?

Hidd el,vegigeltem En is ezt,es semmi baja a babanak,mostmar csak orulok,h nem faj annyira mint a legelejen.

Boldog babavarast kivanok

15 hetes kismama

2008. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájnak a melleim szerintem biztos nem volt kellemes érzés örüly hogy elmult és az aggódás helye élvzd az új lehetöséget jó baba várást
2008. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj,egyszer fáj,másszor nem.ez késöbb is ugyanígy lesz!
2008. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!