Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit megijedtem tegnap...

Kicsit megijedtem tegnap este, mert a melleim pár óra hosszáig nem fájtak.5 hetes vagyok és Utrogestant is szedek. Mitől lehet ez? Lehet, hogy ingadozik a progesteron szintem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:

SZIA!


Feleslegesen izgulsz, majd meglátod, h az egész terhesség erről szól, egyik pillanatban szuperul érzed magad, majd kicsattansz, másik pill.pedig vánszorogsz.

Amúgy sem fáj minenkinek a melle, bár az enyém is maj "leszakadt" a legelején, de még jóval az utrogestán előtt, amit én a 8.héttől kaptam.Ne idegeskedj, fog még fájni, viszketni stb.:o)

Szép napokat!

2008. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 5 hetesen fajt es volt olyan nap hogy ugy keltem fel hogy nem fajt eggyaltalan,olyan a sok fajdalom utan mintha el lett volna zsibbadva,meg is ijedtem de masnap ugy keltem fel hogy megint erzekeny..most 12 hetes vagyok es csak amellbimbom faj.
2008. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszike! Igen, nekem is elkezdett fájni a nagy ijedtségre:)))

Jövő héten irány az ultrahang és annak kifejezetten örülök, hogy mással is volt ilyen.

Sziasztok

2008. máj. 8. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is utrogestant szedtem 3x1-t, de a dokim azt mondta, hogy szigorúan tartsam be a 8 órákat és akkor minden rendben lesz. Nem probléma mentes sajnos a terhességem és volt hogy 3x2 utrogestant kellett szednem, mert pecsételő vérzésem volt.

Már 12 hetes terhes vagyok és az utrogestant is abba kellett tegnap hagynom, kicsit féltem tőle, hogy mi lesz, de a dokim azt mondta, hogy már elég nagy a fiam, hogy ne kelljen tovább szedni a a gyógyszert!

A legjobbakat!

2008. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!