Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Picit meg vagyok ilyedve, 5...

Picit meg vagyok ilyedve, 5 hetes terhes vagyok, és ma nem fájnak annyira a melleim mint tegnap! Ez rosszat jelent vagy temészetes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, természetes,én is mindig figyeltem mikor mennyire feszül, de nem kell hidd el, minden oké.A baj akkor van, ha vérzel görcsölsz erősen, és sok esetben még akkor is van segítség.Ne aggódj,sokszor fogsz olyat tapasztalni hogy egyes tübetek elmúlnak, vagy meg sincsenek, vagy erősödnek,nioncs semmi gond ezzel jár, és tudod nem vagyunk egyformák.

Gratulálok:-)

2008. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm most megnyugtattál!Nem volt görcsöm bár fájdogált tegnap este a hasam, de olyan érzés volt, mintha meg akar jönni, ami természetes, azt mondták!Ma megyek ultrahangra, már alig várom!
2008. márc. 5. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem egyáltalán nem is feszültek, és már 24 hetes vagyok. Van olyan is, aki minden kellemetlen tünet nélkül megússza a terhességét. Semmi baj!
2008. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Ha mész Uh-ra akkor majd ne ijedj meg, ha esetleg csak petezsákot látnak,vahy a szívecskéjét még nem, mert lehet korai az időpont.Csak azért írom , mert tudom hogy meg lehet ilyedni,én is első babás vagyok, és az ember szeretne mindent jól csinálni.A görcs amit írtál, igen természetes,és még többször lehet,amíg nem erős, nincs baj.Sok sikert az Uh-hoz.
2008. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Majd leírom mit mondott az orvos!Nekem sajnos volt két éve egy vetélésem, és nem szertném ha megismétlődne, úgyhogy eléggé megvagyok ilyedve ha vmi hirteln megváltozik!
2008. márc. 5. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj egyáltalán! Én 8 hetesen éltem át ugyanezt,elmúltak a rosszullétek is,(legalábbis pár napra),kezdem jól érezni magam. Az orvosom azt mondta örüljek,hogy jól vagyok. Hát örülök!

Üdv. és gratula a babához

Egy 8 hetes "sorstárs" :)

2008. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne félj nincs baj mert nekem pl. se hányinger se semmi

néha egy kicsit a cicim feszült de ennyi ja meg persze fel puffadás de már az sincs.

Mára már csak az kellemetlen ha szétrugdossa a hólyagomat, de amúgy nagyon kellemes! :))) 23 hetes kismama

2008. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!