Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok,10mmx5mm...

5hetes terhes vagyok,10mmx5mm a petezsákom mérete! De nem volt még benne embrió! Viszont tegnap reggelre megszünt a melleim feszülése! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ez lehet, hogy bajt? Felhívtam az orvosom, de azt mondta ha nincs görcs vagy szines folyás akkor minden rendben! Nagyon izgulok!
2010. jan. 11. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A dokinak igaza van. Ha nincs görcs, vérzés vagy véres/barnás folyás, akkor minden rendben.
2010. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem feltétlen jelent rosszat, nekem hol feszültek a melleim, hol nem, időnként le akartak szakadni, időnként meg fel se tűnt hogy ott vannak:) Ne stresszeld magad, inkább örülj a kicsinek! Jó babavárást!
2010. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. A tünetek hol megvannak, hol eltűnnek. Nekem is így volt. 5hetesen nekem is csak a petezsák látszott. Két hét múlva visszamentem és már megvolt az én kicsikém, sőt már hallhattam a szívhangját is.

Ne idegeskedj!


12h km.

2010. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egy picit megnyugtattak!Remélem nem lesz baj!Pénteken kell vissza mennem a dokihoz,akkor tudok biztosat!
2010. jan. 11. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 5 hetesen és 3 naposan múlt az addig iszonyatos mellfájásom. Nagyon megijedtem, egy világ tört össze bennem, hogy Úr Isten, vége mindennek! Két nap múlva mentem uh-ra, és pulzált a szívcső. :))) Ugyhogy nyugi, az hogy nem feszül a melled, nem jelent feltétlenül bajt.

Minden jót!

10 hetes km

2010. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál,de mire eljött ez az idő addigra ami volt terhességi tünetem is elmult!Mondtam is a dokinak,hogy biztos nem vagyok már terhes!

Viszont az ultrahangon olyat hallottam,hogy a lélegzetem is elállt!A pici szívhangja volt!Nagyon jó érzés!Tehát attól,hogy nincs tünet még lehet minden rendben,mint ahogy nálam is!Most 7hetesnek mondott a méretek alapján!7,5mm élő embrió!Nagyon örülök!

További boldog babavárást mindenkinek!

2010. jan. 16. 09:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem minden esetben van terhességi tünet! Nekem 4 terhességből csupán az egyiknél jelentkezett enyhe émelygés. A többinél egyáltalán nem volt semmiféle tipikusnak mondott tünetem, csupán álmosabb voltam esténként..legutoljára még a mensim is megjött az első 2 hónapban.. Gratulálok a babához!!!!
2010. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyám!!!Ahogy olvastam a kommentedet teljesen kirázott a hideg!!!!Gratulálok a babához!!!!Boldog babavárást!
2010. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy minden rendben Veled és a babával :)

Én is úgy voltam, hogy 5 hetesen csak üres petezsák, rá 2 hétre már szívhang.

Az a lényeg, hogy ne legyen vérzés és erős görcs. Próbálj sokat pihenni (az első 12 hétben főleg).


Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2010. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, 16.13-as vagyok. Hogy vagy? És a babával minden rendben? Lehet már tudni, hogy kisfiú-e vagy kislány? :)
2010. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!