Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinàljak? Miért ilyen?

Mit csinàljak? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Anyosom aki mindenféleképpen én veszem meg a babakocsit.egyfolytàba ezt mondta okt végére vagyok kirva és most nagyon jo àron van a babakocsi de nem akarja még megvenni csak azt mondja majd,és félek hogy utolso perce akarja majd nélkülem.sose segit semmit nem is làttam honapok ota pedi itt lakik nem messze,anyukàm aki 1200km-rel arréb lekik sokkal több mindent segit onnan meg ugy hogy itt is volt nàlam.ja és az anyos akarta a legjobban agyereket de még 1 kis zoknit se vett neki semmipedig nàla ez nem lenne akadàly.
2011. szept. 2. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Egyet értek az utolsóval...


Ti gyereketek lesz, persze örül az ember, ha segítenek a nagyszülők, de elvárni szerintem nagyon gáz, és nem szép dolog. Lehet, hogy megígérte valamikor, de most valószínűleg nincs pénze rá. (az meg, hogy jó fizetése van... minek "turkálsz" más pénztárcájában? Ha jó fizetése van sem kötelessége rátok költeni... ) Ezzel te nem tudsz mit tenni, fogadd el, hogy nem veszi meg. Még van 2 hónapod, hogy megvedd saját erőből, nem kell legdrágábban, tökéletesen megteszi egy használt olcsóbb is.

2011. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mivel közölte hogy mennyit keres màshonnan honnan tudnàm??és azzal dicsekedett hogy ö milyen keveset költ magàra és mennxyi pénze megmarad
2011. szept. 3. 12:35
 13/16 A kérdező kommentje:
csak akkor meg ne csodàlkozzon ha az ajto zàrva lesz elötte ha itt a gyerek!!!ti azért értitek meg mert ti se szoktàtok betartani az igéreteteket????
2011. szept. 3. 12:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értjük a felháborodásodat. Kértél tanácsot - kaptál, de mindenre az a válaszod, hogy ez nem jó azért, mert...

Másrészt, hol élsz? A környező országokban sem olyan mások az árak, mint magyarhonban. Picit drágábbak, de mi pl jó minőségű, megkímélt állapotú babakocsit vettünk most 8ezer ft-ért egy falubeli anyukától. Egyetlen karcolás sincs rajta.

Harmadrészt, mi sem számítunk senkire, elég gáznak tartom, hogy apuci-anyuci karjaiba szaladunk, pedig az én szüleim is megtehetnék, hogy nagyösszegű anyagit nyújtanak segítségül, én akkor sem kérném, ha kp-ben tennék le elém. Az én gyerekem, nekem és a páromnak kell majd gondoskodni róla, és nem a szüleinknek.

2011. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz, de használt babakocsit mindenhol lehet venni. Mosható pelenka. Tudo te mennyi vizet, mosószert fogsz te elhasználni azokra? Véded a környezeted, de szerintem anyagilag nem fogsz jobban kijönni azzal.
2011. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"mivel közölte hogy mennyit keres màshonnan honnan tudnàm??és azzal dicsekedett hogy ö milyen keveset költ magàra és mennxyi pénze megmarad"


Jó. És ezt miért kéne rátok költenie? Lehet gyűjt valamire. De tökmindegy, a mi családunkban egyszerűen nem szokás ilyen formán turkálni egymás tárcájában... Mindenkinek annyi van, amennyi, és arra költi, amire akarja.


"csak akkor meg ne csodàlkozzon ha az ajto zàrva lesz elötte ha itt a gyerek!!"


Ezt gondold újra. A leendő gyerekednek ártasz azzal, ha feltételekhez kötöd, hogy mikor láthatja a nagymamája. Főleg ha az a feltétel, hogy mert a nagymama nem ad pénzt/nem hozott semmit...


"ti azért értitek meg mert ti se szoktàtok betartani az igéreteteket????"


Hát volt rá már példa, hogy nem tudtam teljesíteni, amit megígértem. Önhibámon kívül, ez szerintem bárkivel előfordulhat. De ha meggondolta magát, számomra az is elfogadható. lehet, hogy szeretné látni, hogy elég felnőttek vagytok egy gyerekhez, és tudtok majd róla gondoskodni...

Másfelől meg nem őt értem meg, hanem téged nem értelek. Hogy honnan jönnek ezek az elvárások, már most, a gyereked megszületése előtt... A ti gyereketek lesz, nektek kell róla gondoskodni. Örüljetek, ha kaptok valamit, mert jó a segítség, de elvárni szerintem nem kéne senkitől.


Nálunk a 3. fog érkezni idén, soha senkitől nem kértünk, pláne nem vártunk el semmiféle segítséget. A mi gyerekeink. Bőven elég az, ha a nagyszülők, rokonok szeretik őket, szívesen vannak velük, és viszont.

2011. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!