Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukàk! Mit...

Kedves anyukàk! Mit csinàltatok a habtapival?

Figyelt kérdés
Ha jól emlèkszem, januárban robbant ki az ügy, hogy mèrgezô anyagokat tartalmaz. Na nekünk azòta a pincèben porosodik, de nincs szivem kidobni. Nálatok milyen sorsra jutott? Köszönöm a vàlaszokat!
2011. júl. 13. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem volt olyan habtapi, ami a mérgező anyagot tartalmazta volna. Szóval használjuk. Én tornázni szoktam rajta, kisfiam meg előszeretettel szedi ki a betűket, és rakosgatja vissza (21 hónapos - már nincs mindent megkóstolok korszak).
2011. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is használjuk.
2011. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg?! Az már nem jutott el hozzám, hogy Magyarországon nem volt ilyen. Bár nekem mindig kicsit gyanús, hogy bármi ilyen van, az Magyarországon sosem kerül forgalomba...:)
2011. júl. 13. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ilyet találtak, ott ki is vonták a forgalomból. Itt meg nem vonták ki. Akkor? :)
2011. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Beleraktam egy nagy szatyorba. A szekrény mellett van a szobában.

Ha nem rágta volna, nem szedtem volna össze. Drága volt, eszembe sem jutott, hogy kidobjam!

2011. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy használtuk/juk, mint előtte!
2011. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországra nem került belőle, máshol is kivonták a forgalomból. Mi is ugyanúgy használjuk mint azelőtt. De ha lett volna az országban abból amelyik káros, akkor is használnánk. Az én fiam soha nem rágta.
2011. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van amiben nincsen kiszedhető rész, nagy kocka elemekből áll, egyik felén disney minta van, nálunk össze van rakva nagyba, azon van a játszószőnyeg vagy egy pléd és azon játszik, még nem vette a szájába.
2011. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Felhoztuk a pincéből és kitettük az erkélyre a medencéje alá.:)
2011. júl. 14. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg! De jó, hogy írtad!

A gagyit mi is lerakhatnánk a medencéje alá!

Köszi a tippet!!

2011. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!