Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinàljak? Miért ilyen?

Mit csinàljak? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Anyosom aki mindenféleképpen én veszem meg a babakocsit.egyfolytàba ezt mondta okt végére vagyok kirva és most nagyon jo àron van a babakocsi de nem akarja még megvenni csak azt mondja majd,és félek hogy utolso perce akarja majd nélkülem.sose segit semmit nem is làttam honapok ota pedi itt lakik nem messze,anyukàm aki 1200km-rel arréb lekik sokkal több mindent segit onnan meg ugy hogy itt is volt nàlam.ja és az anyos akarta a legjobban agyereket de még 1 kis zoknit se vett neki semmipedig nàla ez nem lenne akadàly.
2011. szept. 2. 22:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy most mi meg nem tudjuk megvenni sajna
2011. szept. 2. 22:07
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy adja oda a pénzt és majd ti megveszitek a babakocsit vagy pedig menyen el veled valamelyik nap és vegyétek meg mert te már kinéztél egyet.
2011. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt mondja honapok ota neki nincs erre most pénze de 2 honapja olaszba nyaralt ja és nagyon jo a fizuja!!!
2011. szept. 2. 22:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg, hogy már kinéztél egyet és meg akarjátok venni, ha ő akarja állni, akkor most fizesse ki vagy megveszitek ti. Ha nem gondolja komolyan most, akkor később se vette volna meg.
2011. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én is ettöl félek hogy ha most nem akkor késöbb se csak akkor sporoltam volna rà csak ha jövöhétig nem vesszük meg màr nem lesz akcios és én akkor csak oktoberre tudom meg venni ha meg tudom
2011. szept. 2. 22:16
 6/16 sumergo ***** válasza:
Én nem várnék rá, ha újra nincs pénzed, vegyél használtat. A legdrágábbat is meg tudnánk venni, de feleslegesnek tartom. Ha találok jó állapotú használtat, akkor azt fogom megvenni.
2011. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Tuti le leszek pontozva, de nem bírom megállni, hogy ne kérdezzem meg.


Miért vállaltok ilyen anyagi helyzetre gyereket? Most a babakocsit nem tudod megvenni, később a tápszert és pelenkát sem? Nem kell mindenből újat, de az, hogy már erre sincs pénz, szerintem gáz. Egy kis tartaléknak mindenképpen kellene lennie. Minket sem vet fel a pénz, de amennyit tudtam, félretettem a 9 hónap alatt és így volt mihez nyúlni. Én is külföldön élek, távol a családtól, szinte mindent egyedül vettünk meg (kivéve a babakocsit, mert azt Mo-n vettem, de erre is megvolt a pénz, csak a szüleim akarták kifizetni). A bab

2011. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Bocs, elküldte előbb.

A babát pedig magatoknak szülöd, nem az anyósnak. Vagy árvaházba adod, ha az anyósod meghal?


Csak ennyit akartam.


34h km

2011. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a babakocsit nem tudom megvenni most!!! kicsit nàlunk màsak az àrak mit mo-on.
2011. szept. 3. 11:23
 10/16 A kérdező kommentje:
ja és bocs hogy most rosz helyzetbe vagyok biztos veled még nem fordult elö ilyen......(pelenka màr meg van moshato ha érdekel azzal nem lesz bajom)
2011. szept. 3. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!