Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet az h folyton éhes...

Miért lehet az h folyton éhes vagyok? 17h+1km Addig igy van míg full teli nem eszem magam és mikor degeszre ettem magam akkor meg bekeményedik a hasam nagyon. Baj lehet h bekeményedik? Mit csin. H ne kelljen így "jól laknom"? Volt így más is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor az ember azt érzi hogy állandóan enne akkor nem éhes hanem SZOMJAS! Igyál több folyadékot ilyenkor.
2011. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háááát, az pont elég hogy terhes vagy. Vajon miért híznak egyesek 30-40 kilót is?

Ha Te is ilyen alkat vagy, ajánlatos végigéhezned a terhességet, már ha a napi 5*-i kaja után még mindig éhes vagy. Degeszre pedig sosem edd magad. Én próbálok visszagondolni hogy mennyit ettem terhesség előtt, és nem enni többet akárhogy is "éhezek".

Ha nagyon nem bírom jóllakás nélkül, akkor levest vagy almát eszek egy csomót.

Persze így is többet fogok hízni az átlagnál, az első babámnál is 16 kiló lett, akárhogy próbáltam odafigyelni.

2011. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!