Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Elment a baba?

Félek! Elment a baba?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. A párommal ma szeretkeztünk (csak orálisan(bocsi, nem szeretnék primitivnek tűnni,de nemtudom másképp kifejezni magam)) és orgazmus után picit fájt a hasam, és utána enyhén elkezdtem vérezni is...előbb csak ici-pici rózsaszines folyás, utána kicsit erősebb, majd ismét gyengébb. Nem értem mi volt ez? Elment a baba, ugye? Nagy rá az esély. És mi tettük ezt... :(
2011. aug. 25. 18:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is furcsa ez a gondolkodás mód!

Én nem olyan rég begörcsöltem, és azonnal mentem az orvoshoz. A férjem pedig annyira aggódott, nem azt mondta hogy ne menjek be mert úgy sem csinálnak semmit. Ha véreznék, egyenesen paráznék nem pedig itt ülnék. Ha pesti vagy akkor miért nem mentél el a SOTE I-re? Amíg itt pötyögtél rákereshettél volna a googliban ügyeletre.Nem küldtek volna el, engem is megvizsgáltak, és elküldtek ultrahangra.

Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi baj!!

Írj majd mi volt!

2011. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem lenne annyira fontos a gyerekem, hogy ha be is kell törnöm a kórházajtót, akkor is mennék.

A férjem meg nem ilyeneket mondogatna,hanem jönne velem és balhét is csinálna, ha nem akarnának megvizsgálni.

De nyilván nem mindenkinek ugyanúgy fontos a terhessége!

2011. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem mentem tegnap, még ugyanolyan fontos a babám mint egyeseknek akik itt elitélnek. OK.,hogy Pesten van 100ügyelet ahová mehetsz,de ez nem mindenhol van igy, nekem 1 választásom van, és tudom, hogy az milyen. Pl. nagymamámat, aki nagyon rosszul volt, hazaküldték onnan pár évvel ezelőtt, rá pár órára meghalt. Ennyit erről az ügyeletről, ami nálunk van.

Voltam dokihoz, a babám megvan, jól van, hála az égnek. Az orvos nem látott semmi rendelleneset :)

Viszont pihennem kell, és ha mégegyszer előfordulna ilyen, akkor kórház :/

Köszi mindenkinek az érdeklődést!

2011. aug. 26. 15:04
 24/27 anonim ***** válasza:
nem a sima sürgősségi ügyeletre kell besétálnod ezzel a problémával hanem a szülészeti ügyeletre!!!! ha nem voltál még ott, nem tudhatod, hogy milyenek, hidd el, teljesen más
2011. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom azt is említette a nőgyógyász, hogy no szex! A férjed erre mit mondott??
2011. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Persze, no szex egy ideig. De nem zavarja,örül, hogy minden OK! :)
2011. aug. 26. 18:11
 27/27 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden ok! Nagyon vigyázzatok magatokra! Jó egészséget nektek:)
2011. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!