Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Elment a baba?

Félek! Elment a baba?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. A párommal ma szeretkeztünk (csak orálisan(bocsi, nem szeretnék primitivnek tűnni,de nemtudom másképp kifejezni magam)) és orgazmus után picit fájt a hasam, és utána enyhén elkezdtem vérezni is...előbb csak ici-pici rózsaszines folyás, utána kicsit erősebb, majd ismét gyengébb. Nem értem mi volt ez? Elment a baba, ugye? Nagy rá az esély. És mi tettük ezt... :(
2011. aug. 25. 18:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A magnézium tényleg jó visszatartásra,de szerintem akkor se várj.Nem tudhatod,hogy nálad mi a helyzet.
2011. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ugy döntöttem holnap reggel megyek. Nem ismeritek ezt a kórházat...higyjétek el!

Még mindig vérzek, de alig észrevehetően. A hasam nem fáj egyáltalán, bár tudom, ez semmit nem jelent, attól még elmehetett a baba.

Az a baj, hogy holnap a dokim csak délután rendel, addig biztos, hogy nem fogok várni, igy kénytelen vagyok másikhoz menni :(

Bár ez most a legkisebb gondom. Csak annyi, hogy nyilván többet kellesz várnom a kivizsgálásra :(

Remélem hamar elalszom és seperc alatt reggel lesz. Majd megirom, hogy mi lett.

Köszönöm, hogy vagytok!

2011. aug. 25. 20:27
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

A férjed biztos sokszor volt már terhes, hogy ennyire tudja, hogy bánnak a kismamákkal...

Kiváncsi lennék, ha a doki eltilt a szex minden formájától titeket, akkor mit fog szólni...

2011. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Igen, általában az éjszakák gyorsan telnek, ha hamarabb alszunk el és a probléma sem áll fenn arra az időre. Hát nem tudom, melyik kórház, de szerintem egy folyamatosan fennálló vérzéssel egy kismamát nem küldenek gyak úgy haza. Komolyan akarod te ezt a kisbabát?
2011. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket. Kitartás addig is!
2011. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Egy vérzés a terhességnél bármi miatt lehet, de attól, hogy szeretkeztetek a pároddal, nem mehet el a baba, tehát ha erről lenne neadjisten szó, nem a ti hibátok!!!

Itt mindenki azt írja, ami már esetleg vele történt, vagy halott hasonló esetről, és ezek a legkülönfélébbek. Ezért javasolják, hogy ilyenkor azonnal orvos.

Van, hogy pici vérzés, nincs baj. Pici vérzés, gyógyszer, pihenés mert elmehet a baba. Ugyanez nagy vérzéssel is lehet. Van, hogy mióma van a baba mellett, ettől még van baba, de van sajnos, hogy spontán vetélés jele a nagy vérzés, de lehet pici barnázásnál is. Sajnos velem kétszer előfordult már az utóbbi, és mindkétszer máshogy véreztem. Ilyenkor nem tudunk mit tenni, és az is igaz, hogy nem is tudtunk volna ellene tenni. Hiába mentél volna el ma este a dokihoz, ugyanazt mondaná reggel is, ha erről lenne szó. Ha pedig csak baljós vérzés, akkor a pihenéssel a baba is jól lehet. Valóban, ha ő megtapad, és genetikailag is jól van, lehet ott mindenféle vérzés, akkor ő megszületik.

Reggel akkor irány az orvos, kívánom a legjobbakat, majd írj a fejleményekről!

2011. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

de furcsa :O

én is véreztem egyszer szex után, abban a pillanatban mentünk az ügyeletre és kiderült, hogy nagy a baj, befektettek, napokig fel se kelhettem, de szerencsére minden rendben volt utána. kaptam gyógyszereket, 2 hónapig itthon voltam...


szóval csak azt akartam írni, hogy nekem nagyon furcsa, hogy otthon vagy, lefekszel aludni. azt se értem, hogy nem tudsz bemenni, ha a pároddal szexeltetek akkor csak ott volt, akkor miért nem vitt el? :O

persze ez a te dolgod csak ha egyből bemész a kórházba tudnak segíteni, másnap már rizikósabb ha azóta is vérzel :S

szorítok, majd írd meg mi volt, de legközelebb legyél felelősségteljesebb, itt már nem csak rólad van szó

2011. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ilyen kis terhességgel nem igazán foglalkoznak az orvosok.Én 9 hetesen véreztem,és hazaküldött a doki,előtte 2 órát ültem az ügyeleten,senki nem volt ott,még a doki sem.Elkezdett nagy hanggal beszélni hogy ez nem gyerek hanem embrió! el fog menni,menjek vissza ha erősen vérzek...Az "embrió" itt alszik most 15 hónapos és gyönyörü!Szóval vannak ilyen orvosok is,remélem a kérdezőnek nem lesz baj a babájával!Ird majd meg mi újság,szurkolok!
2011. aug. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
majd írd meg,hogy mit mondtak.szorítok Nektek!
2011. aug. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne,hogy minden okés!!!
2011. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!