Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Elment a baba?

Félek! Elment a baba?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok. A párommal ma szeretkeztünk (csak orálisan(bocsi, nem szeretnék primitivnek tűnni,de nemtudom másképp kifejezni magam)) és orgazmus után picit fájt a hasam, és utána enyhén elkezdtem vérezni is...előbb csak ici-pici rózsaszines folyás, utána kicsit erősebb, majd ismét gyengébb. Nem értem mi volt ez? Elment a baba, ugye? Nagy rá az esély. És mi tettük ezt... :(
2011. aug. 25. 18:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj ügyeletre! Nem biztos, hogy baj történt, de sajnos megvan rá az esély. Viszont, ha van remény, akkor az ügyeleten még tudnak valamit kezdeni a kialakult helyzettel, viszont mi itt, az ország különböző pontjairól max. csak drukkolni tudunk. Azonnal ügyelet!
2011. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
azonnal menj az ügyeletre.
2011. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

menj ügyeletre, de nem hinném, hogy elment a baba

az a baba, aki rendesen meg van tapadva, nem megy el egy orgazmus hatására- szerintem

2011. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha ilyet észlelsz, akkor hogy tudsz tök nyugodtan ide írogatni??

Én a helyedben rögtön mentem volna az ügyeletre.

2011. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Egy rendesen megtapadt baba nem megy sehova.Nem Ti tettétek,hiszen tehesség alatt szexelni is lehet és szoktak.

Viszont én is az ügyeletre mentem volna egy kórházba és nem a monitor elé.

2011. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Remélem, már az ügyeleten vagy! Majd írd meg, hogy mi volt. Ha elment volna a baba, erősen vérzel és talán görcsölsz is, remélhetőleg nincs baj!
2011. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az ügyeleten. Egyedül vagyok itthon, senki nem tud róla, hogy terhes vagyok, csak én meg a párom. Ő annyit mondott telefonon, hogy ne menjek az ügyeletre mert ugysem fognak semmit csinálni, csak hazakuldnek, hogy majd reggel menjek el a nőgyógyászomhoz. Valamelyest igaza is van, kb. tényleg ezt mondanák ebben a f*s kórházban. Bár nagyon rosszul esett, hogy a párom igy állt hozzá. Nincs akire számitsak, magam vagyok a sz*ban. Ennyi.
2011. aug. 25. 20:01
 8/27 anonim ***** válasza:
Ne a párodra hallgass.Egy vérző kismamát nem küldenek el.Ha baj van reggel már lehet késő lesz.Miért nem szólsz a szüleidnek?Vagy egy barátodnak?Most a baba a fontos,és nem az,hogy a többiek mit szólnak a terhességedhez.
2011. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt hasonló, orgazmus után mindig véreztem, csak mire rájöttem...

Annyit tudok neked ajánlani, csak pihenj, holnap meg menj nödokihoz. Ott csinálnak ultrahangot és kapsz rá gyógyszert, amit ha szedsz rendesen, nem lesz baj. Meg fogják mondani, hogy min betöltött 12. hétig ne szexeljetek.

Ne idegeskedj, több vérrel járna, ha elmenne a baba.

Pihenj, nézz tv-t, feküdj reggelig! Ha esetleg van otton magnéziumod, vegyél be!

Majd írj, mi volt!

2011. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Pesti vagy? Mert akkor menj a Sote I-re, onnan nem küldenek el tutira és nézesd meg magad. Fogj egy taxit, vagy BKV és hajrá. Ha vidéki, akkor passz. :(

Remélem, nem lesz baj!!!!! Pihenj le, ha nincs más lehetőséged, ha tudod, hívd fel a dokid.

2011. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!