Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek voltak már ilyen...

Valakinek voltak már ilyen tünetei? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal több,mint 2 éve vagyunk együtt.Én 20 éves vagyok,fősulin tanulok,ő pedig 23 éves,csoportvezető egy cégnél.Egy ideig gyógyszert szedtem,aztán abbahagytam,nem védekeztünk.Ő a második kapcsolatom,és az előzőben sosem estem teherbe (2 év alatt),ebben sem,de már egy hónapja késik a menstruációm,ezért elmentem orvoshoz.ELmesélte a tüneteimet,amik a következők: 2 hete késik a menstruációm,de már 3 hete erősen szúrt a vizelet,égetett alul,és csípett,ülni alig tudtam,azért Canestennel kezeltem magam,ugyais valamiféle gombás fertőzésre gyanakodtam,de nem hatott.Aztán két hete folyamatosan görcsölök,mintha épp menstruálnék.Erre a doki adott ultrahang időpontot,ami hétfőn lesz...addig is vettem egy tesztet.Az pozitív lett.Én most kétségbe vagyok esve,mert még nem szeretnék gyermeket vállalni,jövőre végeznék a sulival,és szeretnék válalkozást nyitni,stb!És így az összes álmom veszne!Nem tartom meg.A kérdésem az,hogy valakinek voltak ilyen tünetei már terhességnél? Mennyire biztos egy ilyen teszt? Akinek volt már abortusza:Milyen volt,és mennyire sokkolta lelkileg?
2011. aug. 19. 13:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Bocs, 16:15-ös válaszoló
2011. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az abortusz tönkreteheti az életedet..bár nem tudom, hogy a Te esetedben most mi számít annak..


A helyedben én biztosan megszülném és örökbeadnám, még mindig humánusabb és a lelkiismereteddel elszámolhatsz, ráadásul magadat sem veszélyezteted...sőt, továbbmegyek..lehetőséget adsz az életre egy picinek..


Egy picit gondolj arra, hogy Benned növekszik egy élet..és Te döntesz felette, holott valószínűleg Ő meg akar(t) születni..nem történik semmi véletlenül..


Ő nem választhat..de Te igen..

2011. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azok közé tartozom,akik elítélik az abortuszt! Igaz 32 éves vagyok,második gyermekemet várom.De!!!! 20 éves fejjel máshogy gondolkodik az ember,itt szerintem olvasol olyat is aki elítél és aki nem.Nem gondolkozunk egyformán,nem ítélkezhetünk,igen szörnyű dolog az abortusz,de ezzel nem segítünk neked,ezt a pároddal és a szüleiddel kell megbeszélned.Kívánom neked,hogy a legjobb döntést hozd és ne bánj meg semmit!
2011. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!