Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet belőle gond?

Szerintetek lehet belőle gond?

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdett vizesedni a lábam. Mutattam az orvosnak, azt mondta, hogy mivel negatív lett a vizeletem, az lehet az oka, hogy nem pihenek eleget. Több pihenés! Nem tudok egyszerűen többet pihenni, mert annyi teendőm van, nincs semmiféle segítségem és nem sokára itt a szülés! Szerintetek lehet belőle baj?


34+2 hetes kismama


2011. aug. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
NYUGI!!!:)))én is tök vizes voltam az utolsó hónapban,ma egy egészséges kislány anyukája vagyok
2011. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, főleg a nagy melegben, már 2 számmal nagyobb papucs is nyomot hagyott a lábamon, de én sem pihentem nagyon, jöttem-mentem a szülés napjáig, és semmi gond nem volt belőle.Azért tényleg jól esett esténként felpolcolni vagy beáztatni kicsit, esetleg egy kis masszás, ezeket neked is javaslom. :-)
2011. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye ötlet, de próbáld csökkenteni a szénhidrátot.

Nálam így volt: első babával az utolsó két hónapban vizesedtem őrülten, pedig "csak pihentem", hiszen első baba volt.

Másodiknál pörögtem, hiszen a másfél évesemet el kellett látnom. Semmi vizesedés nem volt. Mindkétszer azonosak voltak a körülmények (nyári meleg), az egyetlen, hogy a második babával vissza kellett fognom a szénhidrátot a magas cukorérték miatt. Emellett azt is mondják, hogy kevés sót kell fogyasztani..


Nem tudom, egy biztos, ha a vérnyomásod rendben van, akkor aggodalomra nincs ok!

2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. aug. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!