Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A placenta mélyen tapadt meg...

A placenta mélyen tapadt meg eléri a belső méhszájat. Milyen gond lehet belőle? 18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A placenta idővel emelkedik, a méhszájtól távolodik. Ha mégsem így lenne akkor lehet, hogy korlátozni kell a szexuális életet, nem szabad sokat mozogni és nagy a valószínűsége, hogy császáros lesz a szülés. De még nagyon az elején vagy, megy az feljebb, hidd el!

2009. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudomásom szerint is, ha nem húzódik feljebb, akkor császár. Sajna nálam is így indult, de aztán a sok pihenés meghozta gyümölcsét és feljebb húzódott. Semmiképp ne emelj, ne hajolgass! Nekem már a 21.hétre jó helyre került, és azóta is okés minden.
2009. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is így indultam a dolognak. 3 hét szigorú fekvés. Görcs, vérzés, idegbaj......., a 16-17-ik héten volt egy kis barnázás, további fekvés.........

Hál istennek mostmár minden oké,teljesen jó helyen a mellső falon van, feljebb ment, ahogy nől a pocid, a méhlepény is emelkedik.

Minden jót, és ne tessék izgulni. Sok pihenés, fekvés, és ne erőltesd meg magad!!

Üdv:

33 hetes kismami

2009. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok
2009. szept. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!