Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes vizsgálatnál a...

A 12 hetes vizsgálatnál a placenta a mellső falon a belső méhszájat elérte, lehet hogy a nőgyógyászom ezt nem vette észre? Vagy előfordul hogy visszamegy? Lehet ebből baj ha nemmegy vissza?

Figyelt kérdés
Ezt a vizsgálatot nem a nőgyógyászom csinálta hanem a kórházban végezték el. A dokim láttam az eredményt persze rá 2 hétre.Az lehet hogy azóta elment onnan?Mert most hogy voltam nememlítette meg viszont most a védőnő mondta ez nem jó,ha ottmarad.Én meg nemkérdeztem akkor rá a nőgyógyászomtól.
2009. júl. 31. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy nő a méh a méhlepény is feljebb húzódik.

Nekem a 18. heti UH-on először "elérte méhszájat", utána a 23. héten már "jó helyen tapadt".

2009. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is a 12.UH-n azt mondták hogy mellső falon van fedi a méhszájat.Kérdeztem a dokit,de mondta hogy azért nincs annyira vész.Pihenni kell sokat és nem emelni cipekedni.De az általában később elmegy onnan.De ha mégsem akkor ugy tudom,hogy császárral lehet szülni.Én jövő héten megyek UH-ra és kiderül hogy hol van.Fel a fejjel nem lesz semmi.

Üdv:17 hetes kismama

2009. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pedig pont fordítva van. :(

12 hetesen hátsó fali, jó helyen tapadó van írva, 20 hetesen pedig már mellső fali lett, még ez is jó helyen. 26 hetesen pedig mellső fali, méhszájra lógó lett belőle.

Hétfőn megyek a 30. heti uh-ra, vajon mi vár majd rám...

A tiéd szerintem jó lesz, ne aggódj! :)


31hetes pocis

2009. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!