Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon hülyén...

Szerintetek nagyon hülyén hangzik ez a név? (lent)

Figyelt kérdés

ezer éve a Levente a kedvenc fiunevem.

a párom vezetékneve elég rövid, nyelvtörös és ráadásul L-re végződik igy eleve kizártam első körben az L-betűs keresztneveket...

tudom van mér ezer más szép név is, és van 2 másik amik közt eddig vacilálunk, de lehet h mégis visszatenném a Levit a pixisbe:)

második névnek nem szeretném adni v ilyesmi, 1keresztneve lesz a kicsinek...

de egyre többször mondogatom magamban s már nem is tűnik olyan rossznak...szerintetek?


Kindl Levente


2011. aug. 6. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbálgattam kimondani a nevet.

Mivel a vezetéknév "nyelvtörő" egy picit így pl. az Ádámmal sem volt könnyebb kimondani :)

Szép együtt a 2 név :)

Ragaszkodj hozzá :)

2011. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugodtan ad a Leventét. 12:54 igaza van így is, úgy is 2 szer rá fognak kérdezni a vezeték nevére.
2011. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnám a Kindl mellé a Leventét. A Benedek sokkal jobban hangzik vele.
2011. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan 20 éve a Tamara a kedvenc lánynevem, és most kislányt várunk. A férjem neve pedig pont t-re végződik. Nehezen, de meghoztam azt a döntést, hogy akkor keresünk más nevet. Mert csak zavart volna, hogy nem lehet "normálisan" kimondani a 2 nevet együtt. Elég sokat hezitáltam mondjuk. De ha te a Leventét adod, azzal sincs semmi gond, max. egy kicsi szünetet kell tartani a család - és utónév kimondása között.

37. hetes km

2011. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól hangzik, csak kérdés, hogy a fiad is ki tudja e majd mondani:) Amúgy Az Ádám is nagyon jó:)
2011. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És a miénk?

Oláh Hanna.Dettó mint a te törpéd neve!De nekünk ez tetszik.:)

2011. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!