Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon hülyén...

Szerintetek nagyon hülyén hangzik ez a név? (lent)

Figyelt kérdés

ezer éve a Levente a kedvenc fiunevem.

a párom vezetékneve elég rövid, nyelvtörös és ráadásul L-re végződik igy eleve kizártam első körben az L-betűs keresztneveket...

tudom van mér ezer más szép név is, és van 2 másik amik közt eddig vacilálunk, de lehet h mégis visszatenném a Levit a pixisbe:)

második névnek nem szeretném adni v ilyesmi, 1keresztneve lesz a kicsinek...

de egyre többször mondogatom magamban s már nem is tűnik olyan rossznak...szerintetek?


Kindl Levente


2011. aug. 6. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem vészes, ha ennyire tetszik, válasszátok ezt.


De sok más szép név is van :)

2011. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit furcsa :) Szerintem csinálhatnátok úgy is, hogy két nevet adtok neki, és a második lenne a Levente :)
2011. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Csak a kicsi fiad is tudja majd kimondani:)
2011. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha Te vezetékneveddel jobban hangzik,akkor inkább azzal,legyen,mert ezzel a Kindl-el,hát,szerintem nagyon nem jó.
2011. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ahogy a második válaszoló írja. Kap két keresztnevet és a második lesz a Levente
2011. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele.Nagyon szép név a Levente.És véleményem szerint egyáltalán nem hangzik furán a vezeték névvel,még ha az l-re is végződik.
2011. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

mint irtam nem szeretnénk 2keresztnevet adni, 1lesz csak ez tuti:)

van már egy nagyfiunk, ő Barnabás. most az Ádám és Benedek van még versenyben, de lehet h kampányolok a Levente mellett még:)

ha valakinek van még véleménye szivesen veszem, nem csak a pozitivat, épp ezért kérdeztem:)

2011. aug. 6. 12:37
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem rossz együtt, főleg mert a veznév rövid a Levi meg hosszabb..különben sem úgy fogják szólítgatni, hogy KindlLevente :o) Majd suliban, de az messze van :o)


Tudom, hogy sokan úgy választanak, hogy passzoljon a két név, de szerintem ez nem meghatározó, mert tényleg azért többségben vagy ezen vagy azon szólítják az embert :o) Kinek ez kinek az :o)

2011. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem tetszik!:) szerintem nem is nehéz kimondani:) ha a benedek és az ádám között kell választani, akkor egyértelműen benedek!:)
2011. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem így is úgy is 2 szer rá fognak kérdezni a vezeték nevére így is úgy is betűznie kell majd, vagy megismételnie, akkor meg olyan mindegy hogy azért e mert kicsit egybefolyik a másodikkal vagy egyszerűen azért mert bonyolultabb a vezetéknév.

A mi vezetéknevünk nem egy extra mégis MINDIG mindenhol betűzni vagy magyarázni kell, utána pedig hozzáteszem az utónevet ami nem extra egyik gyerekemnél se, teljesen érthető.

Mégis valahogy egybefolyik kimondva, de nem érdekel, mindháromnak azt a nevet adtam amit imádtam, szerettem és úgy éreztem AZ az ő nevük.

Ha te így érzel a Levente névvel, add bátran:))

Mondjuk a Benedek is nagyon aranyos lévén hogy a tesó meg Barnabás:)

2011. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!