Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi konkretan az a "dudornak"...

Mi konkretan az a "dudornak" amit kitapinthatok hanyattfekvesben?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok, meg nem eszleltem mozgast a babanak, de amikor hanyatt fekszem akkor neha mas helyeken kemeny dudor tapinthato ki.

Koszonom a valaszokat

Elso baba ...


2011. júl. 31. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol más helyeken, a pocakod melyik oldalán? Lenn, vagy feljebb?
2011. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baba! :o) Itt ott kinyomja magát!

Ha a kezedet a hasadra teszed és ott hagyod mozdulatlanul a "kisdudor" a kezed alá fog menni!

16 hós kislány anyukája és 17 hetes kismama

2011. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is vándorol a "dudorom" pedig még csak 13+4 napos vagyok :) Nálunk is első baba :)
2011. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már elég nagy dudorom van, és mindig szívózik velem :) Odarakom a kezem, ahol érzem, hogy keményebb a hasam, akkor elmászkál máshova. Ha utánamegyek a kezemmel, onnan is elmászkál. Bár nem tudom, hogy az milyen testrésze, mert már egyre kevesebb helye van így úszkálni a babának, de mindig elhúzódik tőlem. A másik véglet, mikor kapirgálja belülről a hasam, mintha csikolni akarna. Hát az marha aranyos :D

27hkm

2011. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!