Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes terhes vagyok?

13hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
85 kg val kezdtem, most 82 vagyok, igaz azota 2hete insulinos lettem és kevesebbet eszek, ez lehet az oka?
2011. júl. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elején 7 kg fogytam úgy a 4-5-hónaptól kezdtem hízni 10kg jött fel rám
2011. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 19. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan kezdik kisebb-nagyobb fogyással a terhességet. Ez nem gond. Te étrendet is váltottál, inzulint is kapsz. Így természetes a fogyás. Ne aggódj, a babád mindent elvesz, amire szüksége van, akár az anya kárára is :) Én pl. végig nem híztam egy dekát se (62 voltam az elején, ennyivel mentem szülni is). A babám nőtt, fejlődött megfelelően, én magam meg ugye fogytam.. A dokim azt mondta, amíg ő rendben van, nekem nem kell feltétlenül híznom... Makk egészséges, erős 3 évesem van..
2011. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,17.héten mínusz hét kiló volt rajtam,állandó hányás és rosszullét miatt.Befektettek a kórházba infúzióra kétszer is,mert a vérképem is borzalmas volt.A terhesség végére visszajött a hét kiló és még ötöt híztam.A szülőszoba látogatáson a kedves szülésznő kizavart,hogy csak a 31. hét után lehet jönni,én akkor voltam a 36. héten.Ettől a babának semmi baja nem lesz,igaz,hogy napra pontosan született 2600 grammal,de nem tehetek róla,miután elmúltak a rosszullétek ettem,mint egy kismalac,így is ilyen picire sikeredett.
2011. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 walk w1th mee válasza:

kajak azt olvastam h "13éves,terhes vagyok?" xDD

annyi ilyen 13mat látok már amit a kis ribancok kiirnak:D

2011. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!