Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes terhes vagyok. Most...

13hetes terhes vagyok. Most láttam, h kisebb barnás folyásom volt. Ma lenne e mensim napja. Lehet h attol volt? Fájások, görcsök nem voltak, és most sincsenek.

Figyelt kérdés
Már megyek is az orvoshoz, csak sos kéne valami biztatatás.
2008. júl. 2. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 8 héttől barnázok, sőt volt kisebb vérzésem is. Most a 19. héten vagyok, és semmi baja a babámnak, pont ma voltam uh-on. A múlt héten voltam kórházban is pár napig, ott volt egy fiatal lány, aki enyhe vérzéssel került be, estére erős görcsök, és darabos vérzés jelentkezett nála, és az egyik baba sajnos elment, ikerterhesség lett volna. A vetélésnek ebben a korban már nem csak kis barnázás a jele, hanem erős görcsök, és darabos vérzés is, úgyhogy nyugi. Nagyon sokan vérezgetnek a terhesség alatt, ez még nem jelent feltétlen nagy bajt, de azért menj el dokihoz.
2008. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mindenképp, nem hiszem, hogy baj van, de ő jobban meg tud nyugtatni téged, mint mi így látatlanban és orvosi diploma nélkül! :)
2008. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány az orvos! Én 13 hetesen véreztem a doki írt fel gyógyszert és sok pihenés ez a legfontosabb! 19 hetes kismama.
2008. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!