Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek elmúlt a...

Van olyan, akinek elmúlt a cicifeszülése 7 hetesen, és nem elhalt babát jelentett?

Figyelt kérdés
Elmúlt a cicifeszülésem, és már volt egy magzatelhalásom, nagyon remélem,hogy ez most nem azt jelenti!
2011. júl. 14. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem mindenkinél egyforma,de nekem elmúlt a cicifeszülés kb már a 6 héten.

Orvossal nézesd meg magad,én is már a 7.héten voltam és most meg már szülni készülök:)

Drukkolok,hogy minden rendben legyen.

2011. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig nem feszül a cicim és már 20 hetes vagyok :)

Mindenesetre nézesd meg magad dokival. Jó babavárást :)

2011. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Én is ezt tenném,csak én kint élek németországban,és csalódtam már a dokikban,és most találtam egy jó magyar dokit,de 60 km-re van tőlünk,és egyedül nem merek autópályán menni,úgyhogy meg kell várjam míg valaki ráér velem eljönni! És úgy néz ki a héten már nem fog összejönni! Nagyon remélem hogy nincs baj! Légyszi írjatok még,ha valakinek volt esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata! Előre is köszi mindenkinek!
2011. júl. 14. 08:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ultrahangra bármikor be lehet menni az ügyeletre is. Ne törődj milyen fejet vágnak, nem számít, hidd el. A nyugalmad a fontos egyedül.
2011. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az elején nagyon feszült a cicim, aztán mára már elmúlt, bár néha kellemetlen ha hirtelen hozzányul a férjem. A pocaklakónkkal minden rendben van:-) 13hkm
2011. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik nap nem fájt, aztán pár nap múlva újra. Változó az intenzitása.
2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kb 5-6. héten egyre jobban feszült, rá sem bírtam feküdni, most már nem érzem annyira, helyette hányok és émelygek. Néha még vissza visszatér hogy húzódik, de az csak 1-2 órára.Én a hét elején voltam dokinál, nálam minden rendben volt akkor!

Szerintem nyugodj meg,figyeld meg magad van e esetleg valamilyen más tüneted, ami tuti a terhességre utalhat.

Ha nincs, akkor menj el tényleg vagy ügyeletre vagy a dokidhoz,hogy megnyugodj!

2011. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Annyit akartam, hogy most vagyok én is a 7. hétben

2011. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Azt hiszem nem megyek orvoshoz. Kicsit már jobban érzem a mellem,és a hányingerem még megvan,meg a sűrű pisilés is. Amúgy másfél hét ,múlva úgyis megyek dokihoz akkor úgyis kiderül,ha valami baj van,de remélem hogy nincs, és próbálok pozitívan gondolkodni! Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2011. júl. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!