Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukak akik videken...

Azok az anyukak akik videken elnek (Pesttol nehany km-re) gondot jelentett, hogy a gyerekorvos tavolabb van a lakastol es nem pesthez tartoztok? Nem banjatok, hogy ott laktok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. :) Dunakeszin élek, a gyerekorvos pontosan 3 perc sétára van tőlünk, az SZTK meg kb. 10 percre. A baba már nem Pestre született, de védőnőhöz még jártam oda, sokkal messzebb volt, metrózni is kellett. Úgyhogy nem bánom. És nem csak ezért. :)
2011. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén Dunakeszi... :)

Autóval kb. 6 perc a gyerekorvos... lett volna közelebb is de Őt mi választottuk mert nagyon jó és egyáltálan nem bántam meg!

Szeretek itt élni.

2011. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi falun lakunk és be kell menni a városba, ha szükség van a gyerek orvosra.Legtöbbször felhívom telefonon és úgy beszéljük meg mi a teendő. Úgy sem szívesen ücsörgöm a betegekkel tömött váróban. Most gondolkodom azon, hogy orvost váltok és egy homeopata orvoshoz fogunk járni Pestre. Pesttől 30 km-re lakunk, remélem nem sokszor lesz szükségünk orvosra.

3 gyerekes anyuka

2011. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszaitok! Azert tettem fel a kerdest, mert mi is azon gondolkodunk, hogy videkre koltozzunk, csak bizonytalanok vagyunk amiatt, hogy kicsit tavolabb lesz a gyerekorvos es ez kesobb gondot jelentene. Itt ahol lakunk most 5 perc seta.Felek,nehogy meg banjuk.

Mindenesetre koszonom, hogy irtatok megegyszer.

2011. szept. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!