Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első terhessége után...

Aki az első terhessége után aránylag könnyen leadta a felesleges kilókat, az a másodiknál is hasonlóra számíthat? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

23 kg plusznál tartok, 40. héten. Remélem több nem lesz!!!

Az előző terhességemnél is feljött 18 kg, igaz 3 héttel korábban jött a picúr.Aztán kb. 3 hónap alatt lement az egész.


2009. márc. 31. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességem után maradt egy kis felesleg és azt egyre nehezebb leadni,persze minden azon múlik,hogy a szoptatás után-az idő alatt nem érdemes fogyózni,mert a tej rovására mehet-ki milyen módon étkezik és mozog.Én most megfogadtam,hogy amint nem szoptatok,le fogok fogyni,mert 20 kiló felesleg volt rajtam a terhesség előtt és a vérnyomásomon már meglátszott,hogy ez bizony nagyon sok.Az első terhességemet 46 kilóval kezdtem,a negyediket most 79-cel.
2009. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első terhességem után hamar visszaálltam a versenysúlyra ,mondjuk ott diabéteszes voltam és alig hiztam 9 kg-ot.A másodiknál nem volt diabétesz és hiztam 28 kg-ot 20 kg sitty sutty lement aztán a többi maradt,most azzal a plusszal kezdtem a terhességet eddig 10 kg-ot hiztam és 26 hetes vagyok,és nem eszem degeszre magam,ilyen fajta vagyok sajnos....sztem most is feljön összesen a 20 kg....:( az a lényeg hogy a manó egészséges legyen én meg majdcsak lesanyargatom magamról utánna a felesleget,több pocaklakóm úgysem lesz már.Minden terhesség más és más,sok múlik azon hogy milyen az alkatod.Boldog babavárást!
2009. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!